Organizacja Z.M-LUBERA osiągnęła 618 266 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 582 864 zł. Pozostałe przychody to 35 402 zł.
Całkowite koszty wyniosły 683 546 zł.
Strata netto wyniosła 100 682 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -217 051 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 618 266 zł w 2025 roku. • 339 044 zł w 2024 roku. • 204 506 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -340 501 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -100 682 zł w 2025 roku. • -79 336 zł w 2024 roku. • -95 448 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Z.M-LUBERA wynosi 1 298 194 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 4 725 422 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 489 979 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 298 194 zł w 2025 roku. • 1 187 557 zł w 2024 roku. • 1 157 367 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Z.M-LUBERA mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Z.M-LUBERA wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Z.M-LUBERA wynosi 0,50%. To oznacza, że firma ma szansę 0,50% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,058% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,50% w 2025 roku. • 0,50% w 2024 roku. • 0,54% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Z.M-LUBERA charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Z.M-LUBERA wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 236 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 236 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 236 tys. zł w 2025 roku. • 256 tys. zł w 2024 roku. • 272 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
478 507
zł.
Koszty operacyjne Z.M-LUBERA wyniosły
718 946
zł.
Wynagrodzenia stanowią
67%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
95 701 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 478 507 zł w 2025 roku • 260 177 zł w 2024 roku • 118 407 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
13.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
67% w 2025 roku •
62% w 2024 roku •
39% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Z.M-LUBERA wyniosła 3 959 600 zł.
a
ktywa obrotowe to 839 742 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 3 119 858 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 959 600 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 181 355 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 778 244 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1877 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 959 600 zł w 2025 roku. • 4 062 211 zł w 2024 roku. • 4 135 467 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -9%.
Marża operacyjna wyniosła -23%.
Marża netto wyniosła -16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -21.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -22 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Z.M-LUBERA wyniosły 2 778 244 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 959 600 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 70%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 86 970 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 778 244 zł w 2025 roku • 2 780 173 zł w 2024 roku • 2 774 093 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 70% w 2025 roku • 68% w 2024 roku • 67% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Z.M-LUBERA wykazała przychody na poziomie 618 266 zł.
Organizacja zarobiła -100 682 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -100 682 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku