PAGMA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS 0000813209NIP 7252291265REGON 383847053
Podmiot wykreślony z KRS: 28.02.2022
Podsumowanie
aktywa
12,8 mln
przychód
41,3 mln
zysk
4,5 mln
wartość firmy
49,4 mln
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ŁÓDŹ
Adres
WÓLCZAŃSKA, 128/134
Kod pocztowy
90-527
Rejestracja
2019-11-15
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KOMPLEMENTARIUSZ "PAGMA-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ZGODNIE Z ZASADAMI REPREZENTACJI OBOWIĄZUJĄCYMI W SPÓŁCE BĘDĄCEJ KOMPLEMENTARIUSZEM, KTÓREJ PREZESEM ZARZĄDU JEST PAWEŁ SIMINIAK, A WICEPREZESEM ZARZĄDU JEST MAGDALENA SIMINIAK
Organizacja Pagma-Bud osiągnęła 41 278 323 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 41 275 220 zł. Pozostałe przychody to 3103 zł.
Całkowite koszty wyniosły 36 765 438 zł.
Zysk netto wyniósł 4 509 782 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 20 639 161 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 41 278 323 zł w 2020 roku. • 4 968 755 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 254 891 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 4 509 782 zł w 2020 roku. • 558 837 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Pagma-Bud wynosi 49 417 902 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 859 891 zł a 103 195 807 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 24 493 843 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 49 417 902 zł w 2020 roku. • 6 397 198 zł w 2019 roku. • 430 217 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pagma-Bud wynosi 4,54 mln zł.
EBITDA Pagma-Bud wynosi 4,59 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Pagma-Bud mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Pagma-Bud wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,785% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2020 roku. • 2,89% w 2019 roku. • 4,34% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pagma-Bud wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,495% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2020 roku. • 0,21% w 2019 roku. • 1,07% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Pagma-Bud charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pagma-Bud wynosi 1,13 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 682 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,65 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 682 tys. zł a 1,65 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
567 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,13 mln zł w 2020 roku. • 68 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 682 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,65 mln zł w 2020 roku. • 226 tys. zł w 2019 roku. • 115 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 890 368
zł.
Koszty operacyjne Pagma-Bud wyniosły
36 730 408
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
945 184 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 890 368 zł w 2020 roku • 257 750 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2020 roku •
6% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pagma-Bud wyniosła 12 763 741 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 322 885 zł.
a
ktywa trwałe to 1 440 856 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 763 741 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 617 220 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 146 521 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 438 643 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 763 741 zł w 2020 roku. • 7 006 125 zł w 2019 roku. • 5 886 456 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 88%.
Marża operacyjna wyniosła 11%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 44 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pagma-Bud wyniosły 7 617 220 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 12 763 741 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 60%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 152 194 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 617 220 zł w 2020 roku • 5 873 665 zł w 2019 roku • 5 312 833 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 60% w 2020 roku • 84% w 2019 roku • 90% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Pagma-Bud wykazała przychody na poziomie 41 278 323 zł.
Organizacja zarobiła 4 509 782 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 4 509 782 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Pagma-Bud wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 169 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 199 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-169
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−6 mies. 19 dni30-03-2021
2019
−4 mies. 19 dni29-05-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki