Organizacja Open Invest Bobrowiec osiągnęła 286 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 286 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 914 zł.
Strata netto wyniosła 628 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 57 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 286 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 2 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -126 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -628 zł w 2023 roku. • -1 zł w 2022 roku. • 1 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Open Invest Bobrowiec wynosi 6076 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 31 391 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1215 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6076 zł w 2023 roku. • 6357 zł w 2022 roku. • 6363 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Open Invest Bobrowiec wynosi -1 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Open Invest Bobrowiec wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Open Invest Bobrowiec wynosi 0,80%. To oznacza, że firma ma szansę 0,80% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,148% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,80% w 2023 roku. • 0,73% w 2022 roku. • 1,01% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Open Invest Bobrowiec charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Open Invest Bobrowiec wynosi 1 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2023 roku. • 3 tys. zł w 2022 roku. • 3 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Open Invest Bobrowiec wyniosły
914
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Open Invest Bobrowiec wyniosła 2 304 632 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 304 632 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 304 632 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 296 784 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7848 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 460 926 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 304 632 zł w 2023 roku. • 2 304 060 zł w 2022 roku. • 2 299 161 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -8%.
Marża operacyjna wyniosła -220%.
Marża netto wyniosła -220%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -44 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -44 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Open Invest Bobrowiec wyniosły 2 296 784 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 304 632 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 100%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 459 357 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 296 784 zł w 2023 roku • 2 295 583 zł w 2022 roku • 2 290 684 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 100% w 2023 roku • 100% w 2022 roku • 100% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Open Invest Bobrowiec wykazała przychody na poziomie 286 zł.
Organizacja Open Invest Bobrowiec wykazała zysk netto większy niż 42% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 42% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 69% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 137 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 101 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-137
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−3 mies. 11 dni05-12-2023
2022
−3 mies. 14 dni02-04-2023
2021
−6 mies. 15 dni03-04-2022
2020
−4 mies. 15 dni02-06-2021
2019
−5 mies. 1 dni17-05-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki