WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI ZAGRANICZNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE CZŁONEK ZARZĄDU, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
Organizacja Global Development INT osiągnęła 25 790 429 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 25 744 188 zł. Pozostałe przychody to 46 241 zł.
Całkowite koszty wyniosły 25 451 037 zł.
Zysk netto wyniósł 293 152 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 684 347 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 25 790 429 zł w 2025 roku. • 17 842 700 zł w 2024 roku. • 9 643 019 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 41 879 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 293 152 zł w 2025 roku. • -57 303 zł w 2024 roku. • 638 382 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Global Development INT wynosi 19 533 261 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 167 034 zł a 64 476 073 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 790 466 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 19 533 261 zł w 2025 roku. • 12 917 542 zł w 2024 roku. • 10 047 592 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Global Development INT wynosi 622 tys. zł.
EBITDA Global Development INT wynosi 780 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Global Development INT wynosi 12 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
0 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2025 roku. • 12 os. w 2024 roku. • 9 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Global Development INT wynosi 2,82%. To oznacza, że firma ma szansę 2,82% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,219% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,82% w 2025 roku. • 2,85% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Global Development INT wynosi 0,23%. To oznacza, że firma ma szansę 0,23% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,024% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2025 roku. • 0,34% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Global Development INT charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Global Development INT wynosi 372 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,03 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,03 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
53 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 372 tys. zł w 2025 roku. • 254 tys. zł w 2024 roku. • 258 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 128 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,03 mln zł w 2025 roku. • 711 tys. zł w 2024 roku. • 385 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
8 673 180
zł.
Koszty operacyjne Global Development INT wyniosły
25 121 690
zł.
Wynagrodzenia stanowią
35%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 239 026 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 8 673 180 zł w 2025 roku • 5 569 006 zł w 2024 roku • 3 404 475 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
35% w 2025 roku •
31% w 2024 roku •
39% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Global Development INT wyniosła 5 805 972 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 145 624 zł.
a
ktywa trwałe to 1 660 348 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 805 972 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 249 926 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 556 046 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 829 425 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 805 972 zł w 2025 roku. • 4 970 685 zł w 2024 roku. • 3 276 437 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 19%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Global Development INT wyniosły 4 249 926 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 805 972 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 607 132 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 249 926 zł w 2025 roku • 3 607 473 zł w 2024 roku • 1 855 922 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2025 roku • 73% w 2024 roku • 57% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Global Development INT wykazała przychody na poziomie 25 790 429 zł.
Organizacja zarobiła 421 095 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 127 943 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 293 152 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 30% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 18 278 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 127 943 zł w 2025 roku • 29 708 zł w 2024 roku • 90 286 zł w 2023 roku
Organizacja Global Development INT wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 95% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 97% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 56 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-56
dni względem terminu
6
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2024
−3 mies. 21 dni26-03-2025
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
2022
+10 mies. 12 dni22-05-2024
2021
−4 mies. 4 dni13-06-2022
2020
−5 mies. 18 dni30-04-2021
2019
−5 mies. 12 dni06-05-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kravchuk Maksym posiada 291
udziałów,
które stanowią
97.0% firmy.
Największym udziałowcem od 08.07.2025 jest Kravchuk Maksym kontrolujący 97% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 03.04.2025 do 08.07.2025
była Katereniuk Mykola kontrolująca 57% udziałów.
W okresie od 19.04.2024 do 03.04.2025 najwięcej udziałów posiadał Kravchuk Maksym. Jego udziały w tym czasie wynosiły 40%.