Organizacja Miura Group osiągnęła 906 510 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 906 510 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 796 417 zł.
Zysk netto wyniósł 110 092 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 129 501 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 906 510 zł w 2025 roku. • 186 800 zł w 2024 roku. • 158 400 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 15 727 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 110 092 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Miura Group wynosi 1 131 029 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
86 319 zł a 2 266 274 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 161 576 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 131 029 zł w 2025 roku. • 128 283 zł w 2024 roku. • 109 350 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Miura Group wynosi 121 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Miura Group wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Miura Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Miura Group wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Miura Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Miura Group wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 18 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 39 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 18 tys. zł a 39 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 18 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 39 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Miura Group wyniosły
785 529
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Miura Group wyniosła 425 163 zł.
a
ktywa obrotowe to 420 163 zł.
u
działy (akcje) własne to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 425 163 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 310 070 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 115 092 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 60 738 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 425 163 zł w 2025 roku. • 5000 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 96%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Miura Group wyniosły 310 070 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 425 163 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 44 296 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 310 070 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Miura Group wykazała przychody na poziomie 906 510 zł.
Organizacja zarobiła 120 980 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 10 888 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 110 092 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1555 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 10 888 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Miura Group wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 703 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+703
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−28 dni17-06-2025
2023
+11 mies. 6 dni16-06-2025
2022
+23 mies. 12 dni16-06-2025
2021
+32 mies. 15 dni16-06-2025
2020
+44 mies. 20 dni16-06-2025
2019
+56 mies. 25 dni16-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kucner Łukasz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.03.2026 jest Kucner Łukasz kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.10.2025 do 12.03.2026
był Kucharski Ariel kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 10.03.2020 do 09.10.2025 najwięcej udziałów posiadał Krzysiak Robert. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.