VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000748682 NIP 5130256812 REGON 381330133

Podmiot wykreślony z KRS: 30.09.2025
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3,4 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
15,3 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
638 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
12,9 mln
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
WĘGRZCE
Adres
UL. FORTECZNA, 1
Kod pocztowy
32-086
Rejestracja
2018-09-17
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ ZAGRANICZNA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY OŚWIACZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZES ZARZĄDU.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vielasix osiągnęła 15 250 780 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 15 194 895 zł. Pozostałe przychody to 55 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 14 612 754 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 638 027 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 7 150 656 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 15 250 780 zł w 2020 roku.
• 15 265 066 zł w 2019 roku.
• 949 469 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 298 458 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 638 027 zł w 2020 roku.
• 139 459 zł w 2019 roku.
• 41 110 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Vielasix wynosi 12 920 145 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 598 391 zł a 36 935 302 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6 061 680 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 12 920 145 zł w 2020 roku.
• 10 413 465 zł w 2019 roku.
• 796 785 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Vielasix wynosi 830 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 389 767 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 830 001 zł w 2020 roku.
• 146 563 zł w 2019 roku.
• 50 467 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Vielasix mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 2 - 10 os. (szac.) w 2020 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń dotyczących organizacji Vielasix. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 13 października 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 13 października 2025 (MSiG nr 198/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1353832. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/1176/25/842]
    UWAGA MSiG 198/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/1176/25/842 Nr ogłoszenia: 1353832
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY.
  2. Poz. 21139. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Węgrzcach. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17 września 2018 r., sygn. akt XII Ns-Rej. KRS 1176/25/842. [BMSiG-20611/2025]
    UWAGA MSiG 81/2025 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-20611/2025 Nr ogłoszenia: 21139
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, wszczął postępowanie o rozwiązanie podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego. Postępowanie dotyczy firmy VIELASIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Węgrzcach, KRS 0000748682, ostatni ujawniony adres: ul. Forteczna nr 1/102A, 32-086 Węgrzce. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności faktycznych przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku ustalenia, że firma VIELASIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Węgrzcach, KRS 0000748682, REGON 381330133, NIP 5130256812, nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu Spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jej wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (6) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 258552. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/7538/22/181]
    Rzuć okiem MSiG 91/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/7538/22/181 Nr ogłoszenia: 258552
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. CSURMA 2. TAMÁS 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK wpisać: 2 1. HORIAKO 2. VOLODYMYR 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. CSURMA 2. TAMÁS 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. HORIAKO 2. VOLODYMYR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  2. Poz. 31720. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/18139/21/253]
    Rzuć okiem MSiG 14/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/18139/21/253 Nr ogłoszenia: 31720
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość WĘGRZCE ulica UL. FORTECZNA nr domu 1 nr lokalu 104 kod pocztowy 32-086 poczta WĘGRZCE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WĘGRZCE ulica UL. FORTECZNA nr domu 1 nr lokalu 102A kod pocztowy 32-086 poczta WĘGRZCE kraj POLSKA Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. CSURMA 2. TAMAS) wykreślić: 2. TAMAS wpisać: 2. TAMÁS 3. [ukryto] Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 (dla pozycji: 1. CSURMA 2. TAMAS) wykreślić: 2. TAMAS wpisać: 2. TAMÁS 3. [ukryto]
  3. Poz. 1124723. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/17844/21/205]
    MSiG 224/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/17844/21/205 Nr ogłoszenia: 1124723
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 04.11.2021 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  4. Poz. 53864. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/1290/21/167]
    MSiG 23/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/1290/21/167 Nr ogłoszenia: 53864
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.01.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 21.01.2021 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  5. Poz. 10311. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/17797/20/909]
    MSiG 4/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/17797/20/909 Nr ogłoszenia: 10311
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.12.2020 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  6. Poz. 997929. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748682. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2018. [KR.XII NS-REJ.KRS/16781/18/134]
    MSiG 220/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/16781/18/134 Nr ogłoszenia: 997929
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. VIELASIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKOWSKI gmina ZIELONKI miejscowość WĘGRZCE 2. miejscowość WĘGRZCE ulica UL. FORTECZNA nr domu 1 nr lokalu 104 kod pocztowy 32-086 poczta WĘGRZCE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 24.08.2018 R., NOTARIUSZ MATEUSZ OLSZEWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W KRAKOWIE, REPERTORIUM NUMER 5403/2018 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. CSURMA 2. TAMAS 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY OŚWIACZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZES ZARZĄDU. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. CSURMA 2. TAMAS 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 1 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ 2 2. 81 21 Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH 3 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 4 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW es MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 5 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 6 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Vielasix nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vielasix wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,135% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,75% w 2020 roku.
• 1,02% w 2019 roku.
• 1,02% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Vielasix charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Vielasix wynosi 295 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 125 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 608 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 125 tys. zł a 608 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 139 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 295 tys. zł w 2020 roku.
• 203 tys. zł w 2019 roku.
• 18 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 125 tys. zł w 2020 roku.
• 22 tys. zł w 2019 roku.
• 8 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 608 tys. zł w 2020 roku.
• 609 tys. zł w 2019 roku.
• 38 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 486 623 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Vielasix wyniosły 14 364 894 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 3,4% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 249 235 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 486 623 zł w 2020 roku
• 237 387 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1,8 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 3,4% w 2020 roku
• 1,6% w 2019 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Vielasix wyniosła 3 371 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 3 371 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 371 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 823 595 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 547 854 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 209 932 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 388 743 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 3 371 450 zł sumy bilansowej i 823 595 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 3 286 765 zł sumy bilansowej i 185 569 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 951 586 zł sumy bilansowej i 46 110 zł kapitału własnego w 2018 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 18,92%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 77,47%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 5,46%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 4,18%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 6 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Vielasix wyniosły 2 547 854 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 371 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 75,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 821 189 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 2 547 854 zł w 2020 roku
• 3 101 197 zł w 2019 roku
• 905 476 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 9,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 76% w 2020 roku
• 94% w 2019 roku
• 95% w 2018 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o płynności finansowej organizacji Vielasix za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,01 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,06 w 2019 roku
• 1,05 w 2018 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o cyklu konwersji gotówki organizacji Vielasix za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 69 dni w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o strukturze kosztów organizacji Vielasix za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 15,1 mln zł w 2019 roku
• 899 tys. zł w 2018 roku
• 0 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vielasix wykazała przychody na poziomie 15 250 780 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 788 950 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 150 923 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 638 027 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 19,1% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 70 667 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 150 923 zł w 2020 roku
• 32 713 zł w 2019 roku
• 9589 zł w 2018 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vielasix wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 51% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,35%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0,35%.

Sprawozdania finansowe

Nie dysponujemy pełną treścią sprawozdania za okres 2020 (01-01-2020 do 31-12-2020) wybrany w pozostałych częściach raportu. Poniżej sprawozdanie za okres 2019 (01-01-2019 do 31-12-2019).

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 19 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 15 214 056,99
I. Przychody netto ze sprzedaży 15 214 056,99
B. Koszty działalności operacyjnej 15 067 494,28
III. Usługi obce 14 783 696,56
IV. Wynagrodzenia 201 125,40
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 36 261,94
Podatki i opłaty pozycja własna 46 410,38
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 146 562,71
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 2,34
Inne przychody operacyjne pozycja własna 2,34
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 2,34
Inne koszty operacyjne pozycja własna 2,34
F. Przychody finansowe, w tym: 51 006,47
inne pozycja własna 51 006,47
G. Koszty finansowe, w tym: 25 397,32
inne pozycja własna 25 397,32
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 172 171,86
I. Podatek dochodowy 32 713,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 139 458,86

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Vielasix składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 235 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 60 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
+2 mies.
2019
+3 mies. 15 dni
2018
+18 mies.
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Horiako Volodymyr posiada 50 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 30.04.2022 jest Horiako Volodymyr kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 11.01.2022 do 30.04.2022 najwięcej udziałów posiadał Csurma Tamás (100%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 17.09.2018 do 11.01.2022 najwięcej udziałów posiadał Csurma Tamas (100%).

Reprezentacja