Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Garve wynosi 1 727 027 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
284 170 zł a 4 165 496 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
862 183 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 727 027 zł w
2023 roku. • 893 118 zł w
2022 roku. • 2662 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Garve wynosi 312 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
156 105 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 311 987 zł w
2023 roku. • 119 490 zł w
2022 roku. • -224 zł w
2021 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
149 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -224 zł w
2021 roku. • -75 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Garve mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń
dotyczących organizacji Garve.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 kwietnia 2024 (MSiG nr 73/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
17 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 260085. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/591135/24/338]
MSiG 73/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 260084. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/591135/24/937]
MSiG 73/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 260083. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/591135/24/536]
MSiG 73/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 02.04.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 237003. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/477357/23/721]
MSiG 78/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 237002. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/477357/23/320]
MSiG 78/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 31.03.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 237001. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/477325/23/776]
MSiG 78/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 122979. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
06.08.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/7434/22/476]
Rzuć okiemMSiG 52/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość WARSZAWA ulica GRZYBOWSKA
nr domu 2 nr lokalu 29 kod pocztowy 00-131 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. DANKOWICKA nr domu 37
kod pocztowy 01-987 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. BLACKSTONES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOLDINGS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3. 147461537 4. 0000526278 5. 100 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ. 6. TAK wpisać: 2 1. BUCHAN 2. STEVEN GRAY 3. [ukryto]
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00
ZŁ 6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. ZIMMERMANN 2. HENRYK JERZY
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. BUCHAN 2. STEVEN GRAY 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 45660. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/366919/22/803]
MSiG 19/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 45659. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/366919/22/402]
MSiG 19/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
S
Poz. 45658. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/366919/22/1]
MSiG 19/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
Sygn. sprawy: RDF/366919/22/1Nr ogłoszenia: 45658
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
W dniu 19.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.01.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 231994. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/286148/21/456]
MSiG 78/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 231993. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/286148/21/55]
MSiG 78/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 226903. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/286148/21/654]
MSiG 77/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.04.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 585457. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/228095/20/919]
MSiG 176/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 06.07.2018 DO 31.12.2019
Poz. 585456. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/228095/20/518]
MSiG 176/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 06.07.2018 DO 31.12.2019
Poz. 573355. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.08.2018.
[RDF/228095/20/117]
MSiG 175/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.07.2020 okres OD
06.07.2018 DO 31.12.2019
Poz. 912337. GARVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000743180. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
06.08.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/51126/18/280]
MSiG 215/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
X V. W P I S Y D
W dniu 06.08.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. GARVE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość
WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica
GRZYBOWSKA nr domu 2 nr lokalu 29 kod pocztowy 00-131 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 06.07.2018R., RE
A NR 4061/2018, NOTARIUSZ JOANNA NOWACZYŃSKA, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. BLACKSTONES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOLDINGS SPÓŁKA
KOMANDYTOWA 3. 147461537 4. 0000526278
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00
ZŁ. 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO REPREZENTOWANIA
SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU
DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. ZIMMERMANN
2. HENRYK JERZY 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 22
Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ
DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA 3 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI 4 2. 68
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU
NIERUCHOMOŚCI 5 2. 73 REKLAMA, BADANIE
RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 6 2. 74 POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA
I TECHNICZNA 7 2. 78 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z ZATRUDNIENIEM 8 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA
PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
9 2. 96 POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Garve nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Garve wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2023 roku. • 0,15% w 2022 roku. • 0,08% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Garve charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Garve wynosi 56 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 128 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 128 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
28 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 56 tys. zł w 2023 roku. • 21 tys. zł w 2022 roku. • 313 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 11 tys. zł w 2023 roku. • 18 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 128 tys. zł w 2023 roku. • 25 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Garve wyniosły
67 816 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Garve wyniosła 389 373 zł.
Aktywa trwałe to 14 960 zł.
Aktywa obrotowe to 374 413 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 389 373 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 380 248 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9125 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 192 906 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 188 343 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 389 373 zł sumy bilansowej i 380 248 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 114 176 zł sumy bilansowej i 102 970 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 3561 zł sumy bilansowej i 3561 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 78,53%.
Marża operacyjna wyniosła 82,14%.
Marża netto wyniosła 78,49%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
41,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
42,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
27 991 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
27 989 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Garve wyniosły 9125 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 389 373 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2081 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9125 zł w 2023 roku • 11 206 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2023 roku • 10% w 2022 roku • 0% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja Garve ma 9125 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna państwu: 9125 zł (100%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
9 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Państwo
podatki, cła i ZUS
9 tys. zł
100%
W roku 2023 największa część zobowiązań przypada państwu (podatki, ZUS): 100% (w 2022: 88%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2023.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Garve wynosi 41,03 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 41,03.
Płynność gotówkowa wynosi 0,94, czyli same środki pieniężne pokrywają 94% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,52 miesiąca.
Aktywa obrotowe (374 413 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (9125 zł) o 365 288 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
374 tys. zł
9 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 9 tys. zł należności i inne: 366 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 41,03 zł, z czego 0,94 zł w gotówce.
41,03
płynność bieżąca
0,94
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 41,03 w 2023 roku • 6,85 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Garve nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 8577 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 4770 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 65,4 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 9125 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł9 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka9 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 5 tys. zł. Zysk operacyjny pokrywa je 65,4 raza.
W latach 2022, 2023 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: bez długu, gotówka 9 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 48 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: 65,4 raza • 2022: ponad 1000 razy
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Garve wynosi 248 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 248 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 257 968 zł, z czego 257 968 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza248 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
248 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 248 dni
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 248 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe258 tys. zł
klienci są winni firmie 258 tys. zł
do 12 miesięcy258 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 248 dni w 2023 roku • 18 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Sprawozdanie jest w układzie kalkulacyjnym - koszty dzielą się według miejsca powstania (produkcja, sprzedaż, zarząd), a nie rodzaju.
Przychody netto ze sprzedaży wynoszą 379 800 zł.
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów: 47 858 zł (13% przychodów), w tym wartość sprzedanych towarów i materiałów 0 zł.
paski pokazują koszty na tle przychodów ze sprzedaży
Przychody netto ze sprzedaży380 tys. zł
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów48 tys. zł · 13% przychodów
w tym wartość sprzedanych towarów i materiałów: 0 zł
Koszty sprzedaży0 zł · 0% przychodów
Koszty ogólnego zarządu20 tys. zł · 5% przychodów
Układ kalkulacyjny nie podaje sumy kosztów, dlatego nie ma tu udziałów w całości - odniesieniem są przychody.
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów wynosiły: • 48 tys. zł w 2023 roku • 502 tys. zł w 2022 roku
Sprawozdania są w układzie kalkulacyjnym, który nie podaje sumy kosztów - wykres pokazuje osobno trzy pozycje druku (koszty sprzedanych produktów, koszty sprzedaży i koszty ogólnego zarządu), bez sumy nad słupkiem i bez reszty kosztów. Pozycji spoza tej trójki układ nie wykazuje wprost.
W latach
2018, 2019 organizacja wykazała koszty w układzie rodzajowym - to inna struktura druku i tych lat nie da się pokazać na tej samej osi, dlatego nie mają słupków.
Podatek dochodowy
Organizacja Garve wykazała przychody na poziomie 380 427 zł.
Organizacja zarobiła 306 834 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8235 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 298 599 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2,7% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
3343 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8235 zł w 2023 roku • 11 578 zł w 2022 roku
Organizacja Garve wykazała zysk netto większy niż 89% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 68% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant kalkulacyjny37 z 45 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów, w tym:379 799,92
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów379 799,92
II. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów, w tym:47 858,23
– jednostkom powiązanym0,00
I. Koszt wytworzenia sprzedanych produktów47 858,23
II. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) brutto ze sprzedaży (A–B)331 941,69
D. Koszty sprzedaży0,00
E. Koszty ogólnego zarządu19 953,02
F. Zysk (strata) ze sprzedaży (C–D–E)311 988,67
G. Pozostałe przychody operacyjne2,26
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,26
H. Pozostałe koszty operacyjne4,29
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne4,29
I. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (F+G–H)311 986,64
J. Przychody finansowe624,99
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)624,99
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
K. Koszty finansowe5 777,93
I. Odsetki, w tym: (+1)4 769,80
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne1 008,13
L. Zysk (strata) brutto (I+J–K)306 833,70
M. Podatek dochodowy8 235,00
N. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
O. Zysk (strata) netto (L–M–N)298 598,70
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Garve składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 149 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-149
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−3 mies. 14 dni02-04-2024
2022
−3 mies. 16 dni31-03-2023
2021
−8 mies. 29 dni19-01-2022
2020
−6 mies. 4 dni14-04-2021
2019
−2 mies. 24 dni23-07-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Buchan Steven posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 04.03.2022 jest Buchan Steven kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 06.08.2018 do 04.03.2022 najwięcej udziałów posiadała
Blackstones Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Holdings Spółka Komandytowa (100%).