SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST WSPÓLNIK ODPOWIADAJĄCY BEZ OGRANICZEŃ (KOMPLEMENTARIUSZ). KOMPLEMENTARIUSZEM JEST SPÓŁKA HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W SKŁAD ZARZĄDU HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZI: RAFAŁ JABŁOŃSKI - PREZES ZARZĄDU
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Hoteliers Hunters wynosi 5873 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
22 660 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5873 zł w
2020 roku. • 6539 zł w
2019 roku. • 51 193 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
302 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -21 212 zł w
2019 roku. • -20 910 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
302 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -21 212 zł w
2019 roku. • -20 910 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hoteliers Hunters mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji Hoteliers Hunters.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 listopada 2021 (MSiG nr 218/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1088158. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/358547/21/720]
MSiG 218/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1088157. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/358547/21/319]
MSiG 218/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.10.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 885461. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/253303/20/152]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 885460. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/253303/20/751]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D
W dniu 07.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 612928. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/140059/19/407]
MSiG 132/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 26.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 612927. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/140059/19/6]
MSiG 132/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 26.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 612926. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[RDF/140059/19/605]
MSiG 132/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.07.2019 okres OD
26.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 115966. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000729809. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 26.04.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/25548/18/391]
MSiG 88/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 26.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. PROSTA nr domu 51 kod
pocztowy 00-838 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 20.04.2018R.,
NOTARIUSZ MARATA KOZIOŁ, KANCELARIA
NOTARIALNA W WARSZAWIE, REP. A NR 1883/2018
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. JABŁOŃSKI 2. RAFAŁ WOJCIECH
3. [ukryto] 5. TAK 6. NIE 7. TAK 8. NIE 9. TAK
10. 49.500,00 ZŁ 11. 49.500,00 ZŁ 12. NIE PRub.
1 1. 49.500,00 ZŁ 2. NIE 2 1. HOTELIERS HUNTERS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 369987256 4. 0000727891 9. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki
1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ 2. DO
REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST
WSPÓLNIK ODPOWIADAJĄCY BEZ OGRANICZEŃ
(KOMPLEMENTARIUSZ). KOMPLEMENTARIUSZEM
JEST SPÓŁKA HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST
CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU
DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK
ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W SKŁAD
ZARZĄDU HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZI:
RAFAŁ JABŁOŃSKI - PREZES ZARZĄDU PRub. Dane
wspólników reprezentujących spółkę 1 1. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 369987256 4. 0000727891
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 10
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM
MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 1 2. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW
IE 2 2. 85 5 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI 3 2. 85
6 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
4 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ 5 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO
W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
X V. W P I S Y D
GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 6 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 7 2. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Hoteliers Hunters nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hoteliers Hunters wynosi 0,09%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,070% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2020 roku. • 0,08% w 2019 roku. • 0,23% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Hoteliers Hunters charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hoteliers Hunters wynosi 721 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
624 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 721 zł w 2020 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2020 roku. • 3 tys. zł w 2019 roku. • 10 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Hoteliers Hunters za wybrany rok.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 17 640 zł w 2018 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
26,8% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hoteliers Hunters wyniosła 7860 zł.
Aktywa obrotowe to 7860 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7860 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 7860 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 11 531 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 10 606 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 7860 zł sumy bilansowej i 7860 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 7860 zł sumy bilansowej i 7860 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 30 922 zł sumy bilansowej i 29 072 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
34 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
36 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2074 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2074 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7860 zł.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1850 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2020 roku • 0% w 2019 roku • 6% w 2018 roku
Wierzyciele
Organizacja Hoteliers Hunters nie wykazała zobowiązań za ten okres (0 zł).
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Zobowiązania razem
0 zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
Organizacja nie wykazała zobowiązań w tym okresie.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (7860 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 7860 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
8 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
należności i inne: 8 tys. zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 16,72 w 2018 roku
Obsługa długu
Organizacja Hoteliers Hunters: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 0 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynoszą według bilansu 0 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówka
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka0 zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2017-2020 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: bez długu, gotówka 0 zł • 2019: bez długu, gotówka 0 zł • 2018: bez długu, gotówka 29 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek • 2018: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Należności handlowe organizacji wynoszą 1230 zł, z czego 1230 zł ma termin do 12 miesięcy.
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe1 tys. zł
klienci są winni firmie 1 tys. zł
do 12 miesięcy1 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 449 dni w 2019 roku • 0 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Organizacja Hoteliers Hunters wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Podatki i opłaty0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 22 tys. zł w 2019 roku • 66 tys. zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Organizacja Hoteliers Hunters wykazała zysk netto większy niż 35% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 35% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 25% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)0,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)0,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Hoteliers Hunters składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 7 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+5
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+7 dni22-10-2021
2019
−8 dni07-10-2020
2018
+17 dni01-08-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie