SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Hoteliers Hunters wynosi 1053 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
124 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1053 zł w
2020 roku. • 1056 zł w
2019 roku. • 1301 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2865 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -361 zł w
2019 roku. • -3226 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
2865 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -361 zł w
2019 roku. • -3226 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hoteliers Hunters mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji Hoteliers Hunters.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 listopada 2021 (MSiG nr 218/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1092449. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/358546/21/404]
MSiG 218/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1092448. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/358546/21/3]
MSiG 218/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.10.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 889764. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/253299/20/921]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 889763. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/253299/20/520]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 889762. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/253299/20/119]
MSiG 202/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 599893. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/138650/19/128]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 09.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 599892. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/138650/19/727]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 09.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 599891. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.04.2018.
[RDF/138650/19/326]
MSiG 131/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 02.07.2019 okres OD
09.04.2018 DO 31.12.2018
Poz. 106140. HOTELIERS HUNTERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000727891. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 17.04.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/23661/18/185]
MSiG 80/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 17.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. HOTELIERS
HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. PROSTA nr domu 51 kod
pocztowy 00-838 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 09.04.2018R.,
REP. A NR 1660/2018, NOTARIUSZ MARTA KOZIOŁ,
KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ
UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. JABŁOŃSKI 2. RAFAŁ WOJCIECH 3. [ukryto] 5. 99
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950,00 ZŁ.
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU
ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. JABŁOŃSKI
2. RAFAŁ WOJCIECH 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 10
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM
MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 1 2. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW
2 2. 85 5 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI 3 2. 85
6 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
4 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ 5 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO
W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 6 2. 73 11 Z DZIAZŁ ŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 7 2. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Hoteliers Hunters nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hoteliers Hunters wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,185% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2020 roku. • 0,08% w 2019 roku. • 0,52% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Hoteliers Hunters charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hoteliers Hunters wynosi 100 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 320 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 320 zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosi 21 zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 100 zł w 2020 roku. • 79 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 320 zł w 2020 roku. • 320 zł w 2019 roku. • 446 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Hoteliers Hunters za wybrany rok.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hoteliers Hunters wyniosła 1413 zł.
Aktywa trwałe to 500 zł.
Aktywa obrotowe to 913 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1413 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1413 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 1724 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 180 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1413 zł sumy bilansowej i 1413 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 1413 zł sumy bilansowej i 1413 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 4861 zł sumy bilansowej i 1774 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
33 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
91 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1413 zł.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3087 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
32 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2020 roku • 0% w 2019 roku • 64% w 2018 roku
Wierzyciele
Organizacja Hoteliers Hunters nie wykazała zobowiązań za ten okres (0 zł).
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Zobowiązania razem
0 zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
Organizacja nie wykazała zobowiązań w tym okresie.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (913 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 913 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
913 zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
należności i inne: 913 zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,41 w 2018 roku
Obsługa długu
Organizacja Hoteliers Hunters: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 0 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynoszą według bilansu 0 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówka
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka0 zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2017-2020 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: bez długu, gotówka 0 zł • 2019: bez długu, gotówka 0 zł • 2018: bez długu, gotówka 4 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek • 2018: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 0 dni w 2019 roku • 10 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Organizacja Hoteliers Hunters wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Podatki i opłaty0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 361 zł w 2019 roku • 3 tys. zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Organizacja Hoteliers Hunters wykazała zysk netto większy niż 35% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 35% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 9% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)0,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)0,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Hoteliers Hunters składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 7 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-5
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+7 dni22-10-2021
2019
−8 dni07-10-2020
2018
−13 dni02-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Jabłoński Rafał posiada 99 udziałów, które stanowią 99% firmy.
Pozostałe 1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 17.04.2018 jest Jabłoński Rafał kontrolujący
99% udziałów.