SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE.
Oferowanie zabiegów estetycznych, w tym modelowania ust i wolumetrii.|Przeprowadzanie szkoleń oraz warsztatów w zakresie kosmetologii.|Wykorzystanie innowacyjnych technik i indywidualne podejście do klienta.|Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, mezoterapii i botoksu.|Skoncentrowanie się na naturalnych i subtelnych efektach poprawy urody.
FP Group, pod przewodnictwem Julii Fałowskiej, zajmuje się szerokim wachlarzem zabiegów estetycznych oraz edukacją w dziedzinie kosmetologii. Specjalizuje się w procedurach takich jak modelowanie ust oraz różnorodne zabiegi wolumetryczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. FP Group kładzie duży nacisk na naturalność efektów, wykorzystując najwyższej jakości preparaty oraz najnowocześniejsze techniki. Ponadto oferowane są stymulatory tkankowe, mezoterapia igłowa oraz zabiegi z zakresu pielęgnacji i oczyszczania twarzy. Oprócz zabiegów estetycznych, FP Group organizuje również szkolenia, zarówno stacjonarne, jak i online. Celem tych kursów jest dzielenie się wiedzą na temat procedur kosmetologicznych oraz sztuki ich wykonania, aby inspirować i rozwijać umiejętności w branży beauty. Julia Fałowska posiada bogate doświadczenie, które obejmuje ponad 5000 wykonanych zabiegów, co czyni ją autorytetem w tej dziedzinie.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja FP Group osiągnęła 2 343 476 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 342 075 zł. Pozostałe przychody to 1401 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 548 875 zł.
Strata netto wyniosła 206 800 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 292 934 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 343 476 zł w 2025 roku. • 1 690 919 zł w 2024 roku. • 1 177 187 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -25 850 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -206 800 zł w 2025 roku. • 38 740 zł w 2024 roku. • 45 033 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji FP Group wynosi 2 151 006 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 858 690 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 268 876 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 151 006 zł w 2025 roku. • 2 026 027 zł w 2024 roku. • 1 679 657 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT FP Group wynosi -182 tys. zł.
EBITDA FP Group wynosi 144 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie FP Group wynosi 4 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 7 os. w 2024 roku. • 8 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji FP Group wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji FP Group wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
FP Group charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla FP Group wynosi 77 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 210 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 210 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 77 tys. zł w 2025 roku. • 108 tys. zł w 2024 roku. • 103 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 210 tys. zł w 2025 roku. • 311 tys. zł w 2024 roku. • 328 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
100 200
zł.
Koszty operacyjne FP Group wyniosły
2 524 502
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 525 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 100 200 zł w 2025 roku • 175 385 zł w 2024 roku • 236 873 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
21% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów FP Group wyniosła 1 201 305 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 017 759 zł.
a
ktywa trwałe to 183 545 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 201 305 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 416 386 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 784 918 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 150 163 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 201 305 zł w 2025 roku. • 1 292 097 zł w 2024 roku. • 1 402 646 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -17%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -26%.
Marża operacyjna wyniosła -8%.
Marża netto wyniosła -9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania FP Group wyniosły 416 386 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 201 305 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 35%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 52 048 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 416 386 zł w 2025 roku • 300 379 zł w 2024 roku • 449 668 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 35% w 2025 roku • 23% w 2024 roku • 32% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja FP Group wykazała przychody na poziomie 2 343 476 zł.
Organizacja zarobiła -192 246 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 14 554 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -206 800 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1819 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 554 zł w 2025 roku • 11 972 zł w 2024 roku • 5932 zł w 2023 roku
Organizacja FP Group wykazała zysk netto większy niż 9% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 9% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 72% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 58% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 175 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+175
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
+7 dni22-07-2025
2023
−20 dni25-06-2024
2022
−11 dni04-07-2023
2021
−2 mies. 18 dni29-07-2022
2020
−3 mies. 17 dni30-06-2021
2019
+20 mies. 21 dni28-06-2022
2018
+35 mies. 29 dni28-06-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fałowski Dawid posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Fałowska Julia posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Fałowska Julia (50% udziałów) • Fałowski Dawid (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 21.03.2018 do 30.11.2021: • Fałowska Julia (50% udziałów) • Plata Adrian (50% udziałów)