Organizacja AND Project osiągnęła 7362 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7362 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 31 718 zł.
Strata netto wyniosła 24 357 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 726 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7362 zł w 2025 roku. • 179 647 zł w 2024 roku. • 380 271 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2242 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -24 357 zł w 2025 roku. • -139 862 zł w 2024 roku. • -1 650 894 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji AND Project wynosi 402 615 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 121 104 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 50 197 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 402 615 zł w 2025 roku. • 535 739 zł w 2024 roku. • 774 385 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT AND Project wynosi -24 tys. zł.
EBITDA AND Project wynosi -24 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
2213 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -23 970 zł w
2025 roku. • -139 369 zł w
2024 roku. • -293 087 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
2213 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -23 970 zł w
2025 roku. • -139 369 zł w
2024 roku. • -293 087 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie AND Project mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji AND Project wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji AND Project wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,36% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
AND Project charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla AND Project wynosi 47 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 186 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 186 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 47 tys. zł w 2025 roku. • 45 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 186 tys. zł w 2025 roku. • 194 tys. zł w 2024 roku. • 243 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne AND Project wyniosły
31 331
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów AND Project wyniosła 557 567 zł.
a
ktywa obrotowe to 557 567 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 557 567 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 27 290 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 530 276 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 55 575 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 557 567 zł w 2025 roku. • 741 001 zł w 2024 roku. • 754 809 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -5%.
Marża operacyjna wyniosła -326%.
Marża netto wyniosła -331%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -57.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -40.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania AND Project wyniosły 27 290 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 557 567 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -10 887 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 27 290 zł w 2025 roku • 186 368 zł w 2024 roku • 60 314 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 12 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2025 roku • 25% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja AND Project wykazała przychody na poziomie 7362 zł.
Organizacja zarobiła -24 357 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -24 357 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja AND Project wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 24% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 11 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 14 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-14
dni względem terminu
7
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
w terminie15-07-2025
2023
−17 dni28-06-2024
2023
−17 dni28-06-2024
2023
+18 dni28-06-2024
2022
−1 mies. 22 dni24-05-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−2 dni13-10-2020
2018
+1 dni16-07-2019
2017
+1 dni16-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Duodev Nederland Holding B.v. posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.03.2023 jest Duodev Nederland Holding B.v. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 04.01.2021 do 13.03.2023
był Duodev Nederland Holding B.v. kontrolując 90% udziałów.
W okresie od 08.05.2019 do 04.01.2021 najwięcej udziałów posiadał Duodev Nederland Holding B.v.. Jego udziały w tym czasie wynosiły 90%.