Organizacja Stal-Mal osiągnęła 5 309 517 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 308 941 zł. Pozostałe przychody to 576 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 148 865 zł.
Zysk netto wyniósł 1 160 652 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 514 509 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 309 517 zł w 2025 roku. • 2 002 350 zł w 2024 roku. • 2 280 498 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
250 556 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 160 652 zł w 2025 roku. • 240 071 zł w 2024 roku. • 659 539 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Stal-Mal wynosi 9 260 985 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 192 720 zł a 16 022 696 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
2 158 704 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 260 985 zł w
2025 roku. • 2 551 936 zł w
2024 roku. • 4 943 577 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Stal-Mal wynosi 1,26 mln zł.
EBITDA Stal-Mal wynosi 1,26 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
264 747 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 255 234 zł w
2025 roku. • 266 780 zł w
2024 roku. • 725 740 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
264 904 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 260 848 zł w
2025 roku. • 273 813 zł w
2024 roku. • 731 040 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Stal-Mal wynosi 5 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 26 obwieszczeń
dotyczących organizacji Stal-Mal.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 20 maja 2025 (MSiG nr 96/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
26
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
26 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 399264. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/717609/25/757]
MSiG 96/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 29 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 399263. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/717609/25/356]
MSiG 96/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 399262. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/717609/25/955]
MSiG 96/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.05.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 198938. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/586147/24/640]
MSiG 62/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 198937. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/586147/24/239]
MSiG 62/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 198936. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/586147/24/838]
MSiG 62/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.03.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 211192. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/474482/23/266]
MSiG 75/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 211191. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/474482/23/865]
MSiG 75/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 24.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 211190. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/474482/23/464]
MSiG 75/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.03.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 473706. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/395173/22/514]
MSiG 131/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 473705. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/395172/22/802]
MSiG 131/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 473704. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/395172/22/401]
MSiG 131/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1000436. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/349047/21/906]
MSiG 210/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1000435. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/349047/21/505]
MSiG 210/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1000434. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/349047/21/104]
MSiG 210/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.10.2021 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1000433. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/349043/21/216]
MSiG 210/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 988292. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/349043/21/815]
MSiG 209/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 988291. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
Ł ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/349042/21/103]
MSiG 209/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.10.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 330854. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/114209/19/263]
MSiG 103/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 330853. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/114209/19/862]
MSiG 103/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 330852. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/114209/19/461]
MSiG 103/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.05.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 369187. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/216484/18/174]
MSiG 175/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 13.03.2017 DO 31.12.2017
Poz. 369186. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/216483/18/773]
MSiG 175/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 13.03.2017 DO 31.12.2017
Poz. 369185. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SYSTEM, wpis do rejestru: 13.03.2017.
[RDF/216482/18/372]
MSiG 175/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2018 okres OD
13.03.2017 DO 31.12.2017
Poz. 157686. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SĄD
REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 13.03.2017.
[GL.X NS-REJ.KRS/6519/17/883]
Rzuć okiemMSiG 109/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.05.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. BIENIEK 2. EUGENIUSZ WALENTY
3. [ukryto]) wykreślić: 5. 100 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 30.000,00 ZŁ wpisać: 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI
24.000,00 ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE
2 1. BIENIEK 2. EUGENIA MARIA 3. [ukryto]
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI
b 6.000,00 ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wpisać: 1 1. BIENIEK 2. EUGENIA MARIA 3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 72555. STAL-MAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000666127. SĄD
REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 13.03.2017.
[GL.X NS-REJ.KRS/4164/17/937]
MSiG 56/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 13.03.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STAL-MAL
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiot
1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat
RUDA ŚLĄSKA gmina RUDA ŚLĄSKA miejscowość
RUDA ŚLĄSKA 2. miejscowość RUDA ŚLĄSKA
ulica UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO nr domu
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
13B nr lokalu 41 kod pocztowy 41-710 poczta RUDA
ŚLĄSKA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 27.02.2017 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. BIENIEK 2. EUGENIUSZ WALENTY
3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WYSOKOŚCI 30.000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 30000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BIENIEK 2. EUGENIUSZ
WALENTY 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 34
Z MALOWANIE I SZKLENIE 1 ——- 25 11 Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI
2 ——- 25 12 Z PRODUKCJA METALOWYCH ELEMENTÓW STOLARKI BUDOWLANEJ 3 ——- 25 61
Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA
METALE 4 ——- 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY
TOWARÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Stal-Mal nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stal-Mal wynosi 0,33%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,33% w 2025 roku. • 0,75% w 2024 roku. • 0,41% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Stal-Mal charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stal-Mal wynosi 280 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 159 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 563 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 159 tys. zł a 563 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
54 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 280 tys. zł w 2025 roku. • 79 tys. zł w 2024 roku. • 172 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 159 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku. • 68 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 563 tys. zł w 2025 roku. • 155 tys. zł w 2024 roku. • 402 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
423 429 zł.
Koszty operacyjne Stal-Mal wyniosły
4 053 707 zł.
Wynagrodzenia stanowią
10,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
99 981 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 423 429 zł w 2025 roku • 330 079 zł w 2024 roku • 223 466 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
10,4% w 2025 roku •
19% w 2024 roku •
14,4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stal-Mal wyniosła 2 254 538 zł.
Aktywa trwałe to 4833 zł.
Aktywa obrotowe to 2 249 704 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 254 538 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1 612 767 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 641 771 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 355 786 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 224 986 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 254 538 zł sumy bilansowej i 1 612 767 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 1 014 086 zł sumy bilansowej i 452 115 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 1 542 965 zł sumy bilansowej i 1 162 795 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 71,97%.
Marża operacyjna wyniosła 23,64%.
Marża netto wyniosła 21,86%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
7,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stal-Mal wyniosły 641 771 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 254 538 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 28,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 130 800 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 641 771 zł w 2025 roku • 561 971 zł w 2024 roku • 380 170 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 28% w 2025 roku • 55% w 2024 roku • 25% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Stal-Mal ma 641 771 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 504 246 zł (79%).
Dalej: państwu 77 797 zł (12%), bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 35 595 zł (6%); 2 mniejsze pozycje razem 23 969 zł (4%).
Pozostali, 165 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
642 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
79%
12%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
504 tys. zł
79%
Państwo
podatki, cła i ZUS
78 tys. zł
12%
Pracownicy
wynagrodzenia
24 tys. zł
4%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
36 tys. zł
6%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
119 zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
165 zł
<1%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 79% (w 2017: 31%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 46% (2017) do 6% (2025).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stal-Mal wynosi 3,51 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,51 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,51, czyli same środki pieniężne pokrywają 51% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,98 miesiąca.
gotówka od ręki: 330 tys. zł należności i inne: 1,9 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 50 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,51 zł, z czego 0,51 zł w gotówce.
3,51
płynność bieżąca
3,51
płynność szybka
0,51
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,51 w 2025 roku • 1,79 w 2024 roku • 4,02 w 2023 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Stal-Mal wobec banków i pożyczkodawców: 35 595 zł, gotówka: 330 450 zł. Gotówka przewyższa dług o 294 855 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 641 771 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 295 tys. zł
0 zł330 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców36 tys. zł
gotówka330 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: nadwyżka gotówki 295 tys. zł • 2024: nadwyżka gotówki 15 tys. zł • 2023: nadwyżka gotówki 59 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Stal-Mal wynosi 51 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 45 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 6 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów organizacji Stal-Mal jest bliska zeru - zapasy są znikome wobec przychodów.
Należności handlowe organizacji wynoszą 745 575 zł, z czego 745 575 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza6 dni
firma płaci dostawcom 6 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
51 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 51 dni
45 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 45 dniach
rotacja bliska zeru - zapasy są znikome wobec przychodów
Należności handlowe746 tys. zł
klienci są winni firmie 746 tys. zł
do 12 miesięcy746 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 51 dni w 2025 roku • 122 dni w 2024 roku • 46 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stal-Mal wynoszą 4 053 686 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 2 697 225 zł, czyli 67% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 920 731 zł, czyli 23% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 353 739 zł, czyli 9% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej4,1 mln zł
Usługi obce2,7 mln zł · 67%
Zużycie materiałów i energii921 tys. zł · 23%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)354 tys. zł · 9%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia70 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe6 tys. zł · <1%
Amortyzacja6 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty973 zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 4,1 mln zł w 2025 roku • 1,7 mln zł w 2024 roku • 1,6 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Stal-Mal wykazała przychody na poziomie 5 309 517 zł.
Organizacja zarobiła 1 255 197 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 94 545 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 160 652 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7,5% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
14 172 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 94 545 zł w 2025 roku • 26 881 zł w 2024 roku • 66 201 zł w 2023 roku
Organizacja Stal-Mal wykazała zysk netto większy niż 93% organizacji z branży "Malowanie i szklenie".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 92% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1,85%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1,85%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:5 306 058,01
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów5 306 058,01
B. Koszty działalności operacyjnej4 053 685,71
I. Amortyzacja5 613,82
II. Zużycie materiałów i energii920 731,45
III. Usługi obce2 697 225,05
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)972,59
V. Wynagrodzenia353 739,42
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)69 689,38
VII. Pozostałe koszty rodzajowe5 714,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 252 372,30
D. Pozostałe przychody operacyjne2 883,12
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2 883,12
E. Pozostałe koszty operacyjne21,42
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne21,42
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)1 255 234,00
G. Przychody finansowe575,50
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne575,50
H. Koszty finansowe612,59
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne612,59
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)1 255 196,91
J. Podatek dochodowy94 545,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)1 160 651,91
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stal-Mal składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 16 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 26 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-16
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−26 dni19-06-2026
2024
−2 mies. 8 dni08-05-2025
2023
−3 mies. 29 dni18-03-2024
2022
−3 mies. 23 dni24-03-2023
2021
−3 mies. 19 dni28-06-2022
2020
−1 dzień14-10-2021
2019
+12 mies. 4 dni14-10-2021
2018
−1 mies. 24 dni22-05-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Bieniek Adam posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Bieniek Tomasz posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 15.07.2026) są: • Bieniek Tomasz (50% udziałów) • Bieniek Adam (50% udziałów)
W okresie od 31.05.2017 do 15.07.2026 najwięcej udziałów posiadał
Bieniek Eugeniusz (80%).
W okresie od 13.03.2017 do 31.05.2017 najwięcej udziałów posiadał
Bieniek Eugeniusz (100%).