Specjalizacja w rekrutacji kadry menedżerskiej i specjalistów z obszarów IT, finansów, marketingu oraz inżynierii.|Wykorzystanie metody Performance Based Hiring™ do precyzyjnego dopasowania kandydatów do potrzeb klientów.|Oferowanie usług poufnej rekrutacji oraz Recruitment Process Outsourcing (RPO).|Elastyczny model wynajmu rekrutera oraz outsourcing specjalistów (Team Extension).|Stosowanie nowoczesnych technologii, w tym AI, do efektywnego wyszukiwania kandydatów.
Fast Forward Solutions to agencja rekrutacyjna, która specjalizuje się w pozyskiwaniu talentów w obszarze menedżerskim oraz w branży IT, marketingu, finansów i inżynierii. Właściciele agencji zdają sobie sprawę z wyzwań, które stawia przed klientami konkurencyjny rynek pracy, dlatego stawiają na zróżnicowane metody rekrutacyjne, dostosowane do specyficznych potrzeb każdego zleceniodawcy. Przy wykorzystaniu technologii, takich jak sztuczna inteligencja (AI), Fast Forward Solutions wprowadza innowacyjne podejście do poszukiwania kandydatów, co pozwala na precyzyjne dopasowanie specjalistów do wymagań klientów.
Agencja stosuje unikalną metodologię Performance Based Hiring™, której ciekawe założenia opierają się na tym, aby wyszukiwanie kandydatów było zgodne z realiami biznesowymi i zindywidualizowane dla każdego projektu. Oferowane usługi obejmują rynki zarówno lokalne, jak i zagraniczne, co czyni ich ofertę bardzo kompleksową. Klientów obsługuje zespół ekspertów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat branży, co znacząco ułatwia proces oceny i selekcji kandydatów.
Fast Forward Solutions szczególnie wyróżnia się podejściem do rekrutacji poufnej, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne w kontekście strategii zastępowania pracowników oraz zachowania dyskrecji w sytuacjach krytycznych. Wśród usług znajduje się także Recruitment Process Outsourcing (RPO), który pozwala na elastyczne dostosowanie zespołów rekrutacyjnych do zmiennych warunków rynkowych oraz Team Extension, który umożliwia outsourcing specjalistów z obszaru IT i HR. Dzięki temu klienci mogą skupić się na strategicznych celach, pozostawiając proces rekrutacyjny w rękach fachowców. Fast Forward Solutions to agencja, która nie tylko rozumie bieżące potrzeby rynku, ale także jest przygotowana na przyszłość.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Fast Forward Solutions osiągnęła 1 151 064 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 151 064 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 954 590 zł.
Zysk netto wyniósł 196 474 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 67 918 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 151 064 zł w 2024 roku. • 857 012 zł w 2023 roku. • 1 196 411 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 24 824 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 196 474 zł w 2024 roku. • 187 872 zł w 2023 roku. • 156 574 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fast Forward Solutions wynosi 2 272 517 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
719 245 zł a 3 835 974 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 244 354 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 272 517 zł w 2024 roku. • 1 873 185 zł w 2023 roku. • 1 950 789 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fast Forward Solutions wynosi 246 tys. zł.
EBITDA Fast Forward Solutions wynosi 246 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
31 510 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 246 229 zł w
2024 roku. • 189 177 zł w
2023 roku. • 156 564 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
31 148 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 246 229 zł w
2024 roku. • 189 978 zł w
2023 roku. • 157 365 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Fast Forward Solutions mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 3 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fast Forward Solutions wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fast Forward Solutions wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,09% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Fast Forward Solutions charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fast Forward Solutions wynosi 113 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 35 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 330 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 35 tys. zł a 330 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 113 tys. zł w 2024 roku. • 87 tys. zł w 2023 roku. • 87 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 35 tys. zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku. • 23 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 330 tys. zł w 2024 roku. • 251 tys. zł w 2023 roku. • 240 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
136 568
zł.
Koszty operacyjne Fast Forward Solutions wyniosły
904 835
zł.
Wynagrodzenia stanowią
15%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
18 953 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 136 568 zł w 2024 roku • 22 091 zł w 2023 roku • 249 935 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
15% w 2024 roku •
3% w 2023 roku •
24% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fast Forward Solutions wyniosła 1 337 893 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 321 485 zł.
a
ktywa trwałe to 16 408 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 337 893 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 378 900 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 958 994 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 155 733 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 337 893 zł w 2024 roku. • 733 809 zł w 2023 roku. • 1 644 265 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 20%.
Marża operacyjna wyniosła 21%.
Marża netto wyniosła 17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fast Forward Solutions wyniosły 378 900 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 337 893 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 28%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 22 693 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 378 900 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 941 753 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 8.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 28% w 2024 roku • 0% w 2023 roku • 57% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fast Forward Solutions wykazała przychody na poziomie 1 151 064 zł.
Organizacja zarobiła 222 475 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 26 001 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 196 474 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 12% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3293 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 26 001 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Fast Forward Solutions wykazała zysk netto większy niż 86% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 80% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 49% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 51 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 285 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+51
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 15 dni26-04-2026
2023
+5 mies. 4 dni16-12-2024
2022
−1 dni14-07-2023
2021
−16 dni29-09-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
−14 dni01-07-2019
2017
−1 dni14-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bożyczko Tomasz posiada 99
udziałów,
które stanowią
99.0% firmy.