SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: -W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO: CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU. -W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO: PREZES ZARZĄDU.
Organizacja Tesla Holdco osiągnęła 270 961 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 270 961 zł.
Całkowite koszty wyniosły 181 023 zł.
Strata netto wyniosła 181 023 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -102 130 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 270 961 zł w 2025 roku. • 787 941 zł w 2024 roku. • 560 831 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2824 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -181 023 zł w 2025 roku. • 557 359 zł w 2024 roku. • -1 179 908 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Tesla Holdco wynosi 35 141 765 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 186 459 331 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 249 908 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 35 141 765 zł w 2025 roku. • 37 851 622 zł w 2024 roku. • 35 052 760 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Tesla Holdco wynosi -81 tys. zł.
EBITDA Tesla Holdco wynosi -81 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
8834 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -81 145 zł w
2025 roku. • -74 472 zł w
2024 roku. • -71 475 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
8834 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -81 145 zł w
2025 roku. • -74 472 zł w
2024 roku. • -71 475 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Tesla Holdco.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 31 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Tesla Holdco wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tesla Holdco wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,45% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Tesla Holdco charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Tesla Holdco wynosi 1,47 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 9,32 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 9,32 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,47 mln zł w 2025 roku. • 1,78 mln zł w 2024 roku. • 731 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 9,32 mln zł w 2025 roku. • 9,36 mln zł w 2024 roku. • 9,25 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Tesla Holdco wyniosły
81 145
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Tesla Holdco wyniosła 48 025 875 zł.
a
ktywa obrotowe to 146 093 zł.
a
ktywa trwałe to 47 879 782 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 48 025 875 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 411 042 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 46 614 833 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 571 933 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 48 025 875 zł w 2025 roku. • 48 508 250 zł w 2024 roku. • 59 589 664 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża netto wyniosła -67%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Tesla Holdco wyniosły 1 411 042 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 48 025 875 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 147 940 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 411 042 zł w 2025 roku • 1 712 394 zł w 2024 roku • 13 351 167 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 4% w 2024 roku • 22% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Tesla Holdco wykazała przychody na poziomie 270 961 zł.
Organizacja zarobiła -173 462 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7561 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -181 023 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -159 134 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7561 zł w 2025 roku • 139 475 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Tesla Holdco wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 85% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 73% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 38% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 85 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-34
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 25 dni21-04-2026
2024
−2 mies. 4 dni12-05-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
−5 dni10-07-2023
2021
−1 mies. 23 dni23-08-2022
2020
−28 dni17-09-2021
2019
−2 mies. 23 dni24-07-2020
2018
+1 mies. 8 dni22-08-2019
2017
−24 dni21-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Elemental Luxembourg Sarl posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.03.2026 jest Elemental Luxembourg Sarl kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 10.09.2018 do 16.03.2026
był Finex Sicav Sif S.a. Private Equity Vii kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 25.01.2017 do 10.09.2018 najwięcej udziałów posiadał Elemental Capital 1 Scsp. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.