Organizacja Haka Resources osiągnęła 2 595 502 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 591 209 zł. Pozostałe przychody to 4293 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 814 286 zł.
Strata netto wyniosła 223 077 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 344 383 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 595 502 zł w 2024 roku. • 1 586 171 zł w 2023 roku. • 1 756 210 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -31 707 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -223 077 zł w 2024 roku. • 120 751 zł w 2023 roku. • -249 583 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Haka Resources wynosi 2 116 430 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 6 488 754 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 284 330 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 116 430 zł w 2024 roku. • 2 093 856 zł w 2023 roku. • 1 633 647 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Haka Resources mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Haka Resources wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Haka Resources wynosi 0,25%. To oznacza, że firma ma szansę 0,25% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,033% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,25% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku. • 0,12% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Haka Resources charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Haka Resources wynosi 63 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 159 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 159 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 63 tys. zł w 2024 roku. • 93 tys. zł w 2023 roku. • 62 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 159 tys. zł w 2024 roku. • 254 tys. zł w 2023 roku. • 212 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 222 167
zł.
Koszty operacyjne Haka Resources wyniosły
2 730 527
zł.
Wynagrodzenia stanowią
81%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
306 365 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 222 167 zł w 2024 roku • 1 204 106 zł w 2023 roku • 1 316 933 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
81% w 2024 roku •
84% w 2023 roku •
69% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Haka Resources wyniosła 1 040 309 zł.
a
ktywa obrotowe to 980 714 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 59 595 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 040 309 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 514 794 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 525 515 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 145 610 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 040 309 zł w 2024 roku. • 1 088 323 zł w 2023 roku. • 963 914 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -43%.
Marża operacyjna wyniosła -5%.
Marża netto wyniosła -9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Haka Resources wyniosły 525 515 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 040 309 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 51%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 72 621 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 525 515 zł w 2024 roku • 350 451 zł w 2023 roku • 346 794 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 51% w 2024 roku • 32% w 2023 roku • 36% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Haka Resources wykazała przychody na poziomie 2 595 502 zł.
Organizacja zarobiła -223 077 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -223 077 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 16 579 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Haka Resources wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 78% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 24 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 27 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+24
dni względem terminu
5
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−27 dni18-06-2025
2023
+8 mies. 19 dni31-03-2025
2022
−3 mies. 12 dni04-04-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
+1 mies. 20 dni03-09-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Haagensen Paul Henrik posiada 1000
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Haagensen Sylwia posiada 1000
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Haagensen Paul (50% udziałów) • Haagensen Sylwia (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.09.2020 do 15.12.2020: • Haagensen Paul (50% udziałów) • Haagensen Sylwia (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.03.2018 do 22.09.2020: • Haagensen Paul Henrik (50% udziałów) • Haagensen Sylwia (50% udziałów)