CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000645236 NIP 5223075196 REGON 365784266

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
9,4 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
838 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1,4 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
533 tys.
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. ŻELAZNA, 59
Kod pocztowy
00-848
Rejestracja
2016-11-03
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ ZAGRANICZNA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Concare Solutions osiągnęła 838 311 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 838 311 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 2 193 662 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1 355 351 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 7 960 775 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 838 311 zł w 2018 roku.
• 8 799 086 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 1 105 154 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1 355 351 zł w 2018 roku.
• -250 197 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Concare Solutions wynosi 532 901 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 4 785 788 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 532 901 zł w 2018 roku.
• 5 318 688 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Concare Solutions wynosi -1,11 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Concare Solutions wynosi -968 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 837 485 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -1 114 718 zł w 2018 roku.
• -277 233 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 1 091 908 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -967 638 zł w 2018 roku.
• 124 270 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Concare Solutions mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 10 - 50 os. (szac.) w 2018 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń dotyczących organizacji Concare Solutions.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 kwietnia 2020 (MSiG nr 78/2020).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 190324. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XII NS-REJ.KRS/12912/20/183]
    MSiG 78/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/12912/20/183 Nr ogłoszenia: 190324
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.04.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.02.2020 okres OD 01.05.2018 DO 30.04.2019
  2. Poz. 185261. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XII NS-REJ.KRS/12910/20/381]
    MSiG 77/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/12910/20/381 Nr ogłoszenia: 185261
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.04.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.02.2020 okres OD 10.10.2016 DO 30.04.2017
  3. Poz. 165146. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XII NS-REJ.KRS/12901/20/461]
    MSiG 73/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/12901/20/461 Nr ogłoszenia: 165146
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.02.2020 okres OD 01.05.2017 DO 30.04.2018
  4. Poz. 106650. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XII NS-REJ.KRS/12412/20/678]
    Rzuć okiem MSiG 47/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/12412/20/678 Nr ogłoszenia: 106650
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. CONCARE IT HOLDING APS (FM) 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 ZŁ 6. TAK wpisać: 2 1. TECH INVEST LTD 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK
  5. Poz. 48053. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XII NS-REJ.KRS/5548/18/377]
    Rzuć okiem MSiG 36/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/5548/18/377 Nr ogłoszenia: 48053
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.02.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. RASMUSSEN 2. HENRIK FUCHS 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. TAK wpisać: 2 1. CONCARE IT HOLDING APS (FM) 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 ZŁ 6. TAK
  6. Poz. 200442. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XIII NS-REJ.KRS/38488/17/791]
    Rzuć okiem MSiG 132/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/38488/17/791 Nr ogłoszenia: 200442
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. 17 STYCZNIA nr domu 45A kod pocztowy 02-146 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ŻELAZNA nr domu 59 kod pocztowy 00-848 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
  7. Poz. 100065. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XIII NS-REJ.KRS/16062/17/183]
    Rzuć okiem MSiG 75/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/16062/17/183 Nr ogłoszenia: 100065
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.04.2017 dokonano wpisu do rejestru K nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. HFR FINANCIAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. CONCARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 16.03.2017 R. REP. NR 1072/2017, NOTARIUS W WARSZAWIE KAROLINA GÓŹDŹ ZMIENIONO: § 2 ORAZ § 6 UST. 1 AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreśli 1 1. 70 10 Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH wpisać: 2 1. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI wykreślić: 1 ——- 64 20 Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH 2 ——- 77 33 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY 3 ——- 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 4 ——- 68 32 Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE 5 ——- 82 11 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA wpisać: 6 ——- 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 7 ——- 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 8 ——- 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 9 ——- 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 10 ——- 69 20 Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
  8. Poz. 39923. HFR FINANCIAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XIII NS-REJ.KRS/5682/17/353]
    Rzuć okiem MSiG 31/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/5682/17/353 Nr ogłoszenia: 39923
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.02.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 26.01.2017 R., REP. A NR 281/2017, NOTARIUSZ W WARSZAWIE KAROLINA GÓŹDŹ, ZMIENIONO § 6 UST. 1 AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 ——- 64 20 Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH wpisać: 2 ——- 64 20 Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH 3 ——- 77 33 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY 4 ——68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 5 ——- 68 32 Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE 6 ——- 82 11 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
  9. Poz. 370939. HFR FINANCIAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000645236. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRA- 41 JOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2016. [WA.XIII NS-REJ.KRS/64773/16/502]
    MSiG 219/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/64773/16/502 Nr ogłoszenia: 370939
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.11.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. HFR FINANCIAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. 17 STYCZNIA nr domu 45A kod pocztowy 02-146 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 10.10.2016 R., NOTARIUSZ KAROLINA GÓŹDŹ, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, REP. A NR 4274/2016 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. RASMUSSEN 2. HENRIK FUCHS 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu RS 1 1. RASMUSSEN 2. HENRIK FUCHS 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 10 Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH 1 ——- 64 20 Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Concare Solutions nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Concare Solutions wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,485% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,12% w 2018 roku.
• 2,30% w 2017 roku.
• 0,15% w 2016 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Concare Solutions charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2016 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Concare Solutions wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 34 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 34 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 50 tys. zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 34 tys. zł w 2018 roku.
• 352 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 1 274 946 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Concare Solutions wyniosły 1 953 029 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 65,3% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 6 099 920 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1 274 946 zł w 2018 roku
• 7 374 866 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 16 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 65,3% w 2018 roku
• 81,3% w 2017 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Concare Solutions wyniosła 9 394 160 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 9 394 160 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 275 782 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 5000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 270 782 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 218 577 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja utrzymuje stały kapitał własny.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 9 394 160 zł sumy bilansowej i 5000 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 9 175 583 zł sumy bilansowej i 5000 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -14,43%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -27 107,02%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -161,68%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 11 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 22 103 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 159 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Concare Solutions wyniosły 11 270 782 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9 394 160 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 120%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 573 928 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 11 270 782 zł w 2018 roku
• 9 696 854 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 14 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 120% w 2018 roku
• 106% w 2017 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Concare Solutions ma 11 270 782 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 9 467 209 zł (84%).
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: dostawcom 192 126 zł (2%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 1 611 447 zł (14%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2018 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 84% (w 2017: 84%).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2016 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Concare Solutions wynosi 0,83 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,83.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (9 394 160 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (11 270 782 zł) o 1 876 622 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,83 w 2018 roku
• 0,91 w 2017 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Concare Solutions od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 9 467 209 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 0 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Concare Solutions wynosi 1162 dni. Tak skrajna wartość nie opisuje zwykłego terminu zapłaty - zwykle wynika z należności wykazanych przy przychodach bliskich zeru, a bywa też sygnałem trudno ściągalnych należności albo nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 36 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 39 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 1126 dni. Tak skrajna różnica wynika z nietypowej (skrajnej albo ujemnej) rotacji należności albo zobowiązań i nie opisuje realnego przesunięcia terminów płatności. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 1123 dni.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 2 669 302 zł, z czego 2 669 302 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 1162 dni w 2018 roku
• 83 dni w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 100 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja należności (DSO): 1162 dni w 2018 roku
Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Concare Solutions wynoszą 1 953 029 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 1 106 552 zł, czyli 57% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 249 234 zł, czyli 13% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 247 237 zł, czyli 13% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 2 mln zł w 2018 roku
• 9,1 mln zł w 2017 roku
• 0 zł w 2016 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2018 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2016 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Concare Solutions wykazała przychody na poziomie 838 311 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Concare Solutions wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 14 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 838 310,76
I. Przychody netto ze sprzedaży 838 310,76
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 1 953 029,08
I. Amortyzacja 147 080,08
II. Zużycie materiałów i energii 249 234,37
III. Usługi obce 247 237,44
IV. Wynagrodzenia 1 106 552,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 168 394,35
VI. Pozostałe koszty, w tym: 25 948,94
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -1 114 718,32
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -1 355 350,79
J. Zysk (strata) netto (H - I) -1 355 350,79

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Concare Solutions składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 551 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 186 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2018
+6 mies. 6 dni
2017
+18 mies. 11 dni
2017
+30 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Tech Invest LTD posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 02.03.2020 jest Tech Invest Ltd kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 13.02.2018 do 02.03.2020 najwięcej udziałów posiadał Concare It Holding Aps (fm) (100%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 03.11.2016 do 13.02.2018 najwięcej udziałów posiadał Rasmussen Henrik Fuchs (100%).

Reprezentacja

  • Rasmussen Henrik Fuchs
    zarząd
    Funkcja: prezes zarządu