Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 9764 zł.
Strata netto wyniosła 9764 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -3 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2018 roku. • 3 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 699 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -9764 zł w 2018 roku. • -27 463 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji AJR wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 2 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2018 roku. • 2 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT AJR wynosi -3 tys. zł.
EBITDA AJR wynosi -3 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
16 098 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -2639 zł w
2018 roku. • -18 738 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
16 098 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -2639 zł w
2018 roku. • -18 738 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie AJR mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji AJR wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,35% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji AJR wynosi 0,17%. To oznacza, że firma ma szansę 0,17% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,17% w 2018 roku. • 0,13% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
AJR charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla AJR wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne AJR wyniosły
2639
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów AJR wyniosła 279 820 zł.
a
ktywa obrotowe to 279 820 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 279 820 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 311 948 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -32 128 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 773 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 279 820 zł w 2018 roku. • 279 048 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -93 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania AJR wyniosły 311 948 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 279 820 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 111%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 537 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 311 948 zł w 2018 roku • 301 411 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 111% w 2018 roku • 108% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja AJR wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -9764 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -9764 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja AJR wykazała zysk netto większy niż 21% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 21% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 193 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 381 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+193
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+12 mies. 21 dni30-07-2020
2017
+5 dni20-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kudelski Andrzej posiada 102
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 02.08.2017 jest Kudelski Andrzej kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 23.11.2016 do 02.08.2017
był Matyjasiak Jerzy kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 11.07.2016 do 23.11.2016 najwięcej udziałów posiadał Matyjasiak Jerzy. Jego udziały w tym czasie wynosiły 67%.