Organizacja CIC Poland osiągnęła 15 228 976 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 228 976 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 14 717 978 zł.
Zysk netto wyniósł 510 998 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 610 311 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 228 976 zł w 2024 roku. • 12 299 815 zł w 2023 roku. • 7 930 608 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 51 802 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 510 998 zł w 2024 roku. • 275 294 zł w 2023 roku. • 167 683 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji CIC Poland wynosi 59 386 063 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5 109 978 zł a 251 676 912 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 8 003 831 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 59 386 063 zł w 2024 roku. • 56 107 227 zł w 2023 roku. • 51 320 007 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT CIC Poland wynosi 747 tys. zł.
EBITDA CIC Poland wynosi 768 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
80 315 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 747 224 zł w
2024 roku. • 422 514 zł w
2023 roku. • 281 524 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
68 642 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 767 626 zł w
2024 roku. • 570 136 zł w
2023 roku. • 348 114 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie CIC Poland wynosi 39 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 39 os. w 2024 roku. • 36 os. w 2023 roku. • 27 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji CIC Poland wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku. • 2,88% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CIC Poland wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
CIC Poland charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CIC Poland wynosi 2,41 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 102 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12,58 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 102 tys. zł a 12,58 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
335 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,41 mln zł w 2024 roku. • 2,31 mln zł w 2023 roku. • 2,17 mln zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 102 tys. zł w 2024 roku. • 55 tys. zł w 2023 roku. • 34 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12,58 mln zł w 2024 roku. • 12,48 mln zł w 2023 roku. • 12,1 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
11 651 871
zł.
Koszty operacyjne CIC Poland wyniosły
14 481 752
zł.
Wynagrodzenia stanowią
80%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 249 244 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 11 651 871 zł w 2024 roku • 9 731 438 zł w 2023 roku • 5 989 072 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
80% w 2024 roku •
82% w 2023 roku •
78% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów CIC Poland wyniosła 66 900 413 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 730 400 zł.
a
ktywa trwałe to 61 170 014 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 66 900 413 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 981 185 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 62 919 228 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9 484 130 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 66 900 413 zł w 2024 roku. • 64 481 307 zł w 2023 roku. • 61 302 608 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania CIC Poland wyniosły 3 981 185 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 66 900 413 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 520 021 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 981 185 zł w 2024 roku • 2 073 077 zł w 2023 roku • 819 673 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 8.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2024 roku • 3% w 2023 roku • 1% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja CIC Poland wykazała przychody na poziomie 15 228 976 zł.
Organizacja zarobiła 725 938 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 214 940 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 510 998 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 30% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 25 963 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 214 940 zł w 2024 roku • 138 613 zł w 2023 roku • 106 208 zł w 2022 roku
Organizacja CIC Poland wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 33% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 99 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 273 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+99
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 3 dni14-04-2026
2023
+3 mies. 4 dni17-10-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
−1 mies. 16 dni30-08-2022
2020
−1 mies. 1 dni14-09-2021
2019
−2 dni13-10-2020
2018
+6 mies. 4 dni15-01-2020
2017
+10 mies. 16 dni27-05-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Cic International B.v. posiada 13100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 25.07.2018 jest Cic International B.v. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 24.05.2016 do 25.07.2018
był Cic International B.v. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 20.04.2016 do 24.05.2016 najwięcej udziałów posiadał Cdz Chajec I Wspólnicy. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.