Organizacja Pcwo Energy PV 409 osiągnęła 1 030 058 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 914 716 zł. Pozostałe przychody to 115 342 zł.
Całkowite koszty wyniosły 433 987 zł.
Zysk netto wyniósł 480 729 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 147 151 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 030 058 zł w 2024 roku. • 1 149 858 zł w 2023 roku. • 389 208 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 69 027 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 480 729 zł w 2024 roku. • 578 110 zł w 2023 roku. • -4166 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Pcwo Energy PV 409 wynosi 4 645 965 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 545 087 zł a 10 860 507 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 663 634 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 645 965 zł w 2024 roku. • 4 754 812 zł w 2023 roku. • 1 501 688 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pcwo Energy PV 409 wynosi 586 tys. zł.
EBITDA Pcwo Energy PV 409 wynosi 797 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
84 072 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 586 047 zł w
2024 roku. • 801 493 zł w
2023 roku. • 109 122 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
114 163 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 796 686 zł w
2024 roku. • 1 014 427 zł w
2023 roku. • 303 582 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Pcwo Energy PV 409.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Pcwo Energy PV 409 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pcwo Energy PV 409 wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku. • 0,46% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Pcwo Energy PV 409 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pcwo Energy PV 409 wynosi 45 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 543 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 543 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 45 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 543 tys. zł w 2024 roku. • 447 tys. zł w 2023 roku. • 331 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Pcwo Energy PV 409 wyniosły
328 669
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pcwo Energy PV 409 wyniosła 5 135 392 zł.
a
ktywa obrotowe to 927 325 zł.
a
ktywa trwałe to 4 208 067 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 135 392 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 420 265 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 715 127 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 733 207 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 135 392 zł w 2024 roku. • 4 789 258 zł w 2023 roku. • 4 225 601 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 18%.
Marża operacyjna wyniosła 64%.
Marża netto wyniosła 47%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 52.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 146293.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 146291.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pcwo Energy PV 409 wyniosły 2 420 265 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 135 392 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 47%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 345 432 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 420 265 zł w 2024 roku • 2 554 860 zł w 2023 roku • 2 569 313 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 47% w 2024 roku • 53% w 2023 roku • 61% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Pcwo Energy PV 409 wykazała przychody na poziomie 1 030 058 zł.
Organizacja zarobiła 522 058 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 41 329 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 480 729 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 5904 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 41 329 zł w 2024 roku • 51 166 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku