Świadczenie kompleksowej obsługi informatycznej dla firm|Zdalne rozwiązywanie problemów i diagnoza usterek sprzętu|Monitorowanie systemów IT oraz przewidywanie awarii|Doradztwo w zakresie ulepszania infrastruktury IT|Certyfikowany partner systemów QNAP
Complete Solution Group sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej oraz serwisie sprzętu. W ofercie firmy znajdują się różnorodne usługi, takie jak stała obsługa informatyczna, monitorowanie systemów oraz doradztwo dotyczące ulepszenia infrastruktury IT. Dzięki zastosowaniu technologii zdalnego dostępu, przedsiębiorstwo efektywnie rozwiązuje problemy związane z systemami i komputerami swoich klientów, a także przewiduje potencjalne awarie, co pozwala na proaktywne podejście do zarządzania IT. Complete Solution Group dba o zaufanie i poufność swoich klientów, co jest szczególnie istotne w branży IT, gdzie dostęp do kluczowych zasobów wymaga najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo, firma współpracuje jako certyfikowany partner systemów QNAP, co podkreśla jej kompetencje i zaangażowanie w domenie nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Complete Solution Group osiągnęła 694 395 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 688 510 zł. Pozostałe przychody to 5885 zł.
Całkowite koszty wyniosły 700 135 zł.
Strata netto wyniosła 11 625 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 48 225 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 694 395 zł w 2025 roku. • 589 559 zł w 2024 roku. • 529 626 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1626 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 625 zł w 2025 roku. • -20 083 zł w 2024 roku. • 7747 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Complete Solution Group wynosi 463 755 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 735 987 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 29 748 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 463 755 zł w 2025 roku. • 402 584 zł w 2024 roku. • 408 678 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Complete Solution Group mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Complete Solution Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Complete Solution Group wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Complete Solution Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Complete Solution Group wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 28 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 24 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
290 360
zł.
Koszty operacyjne Complete Solution Group wyniosły
697 722
zł.
Wynagrodzenia stanowią
42%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
35 670 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 290 360 zł w 2025 roku • 276 135 zł w 2024 roku • 271 415 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
42% w 2025 roku •
46% w 2024 roku •
53% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Complete Solution Group wyniosła 133 244 zł.
a
ktywa obrotowe to 128 629 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 4615 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 133 244 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1101 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 132 143 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9142 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 133 244 zł w 2025 roku. • 79 389 zł w 2024 roku. • 85 042 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1,056%.
Marża operacyjna wyniosła -1%.
Marża netto wyniosła -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -132.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Complete Solution Group wyniosły 132 143 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 133 244 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 11 422 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 132 143 zł w 2025 roku • 66 663 zł w 2024 roku • 52 233 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 99% w 2025 roku • 84% w 2024 roku • 61% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Complete Solution Group wykazała przychody na poziomie 694 395 zł.
Organizacja zarobiła -10 679 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 946 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -11 625 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 45 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 946 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 2028 zł w 2023 roku
Organizacja Complete Solution Group wykazała zysk netto większy niż 18% organizacji z branży "Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 36% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 18% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 39% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 36% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 185 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 118 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+185
dni względem terminu
6
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 28 dni19-03-2026
2024
−2 mies. 8 dni08-05-2025
2023
−2 mies. 22 dni24-04-2024
2022
−3 mies. 27 dni20-03-2023
2021
−6 mies. 19 dni30-03-2022
2020
−6 mies. 27 dni22-03-2021
2019
+3 mies. 4 dni17-01-2021
2018
+58 mies. 28 dni17-05-2024
2017
+19 mies. 20 dni25-02-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Szymczak Marcin posiada 95
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.