Organizacja Energo Full osiągnęła 3 277 834 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 275 977 zł. Pozostałe przychody to 1857 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 860 236 zł.
Zysk netto wyniósł 415 741 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 203 442 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 277 834 zł w 2025 roku. • 4 027 127 zł w 2024 roku. • 5 268 938 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 38 668 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 415 741 zł w 2025 roku. • 315 114 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Energo Full wynosi 4 785 046 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
936 859 zł a 8 194 584 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 375 349 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 785 046 zł w 2025 roku. • 4 773 964 zł w 2024 roku. • 4 679 120 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Energo Full mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Energo Full wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Energo Full wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Energo Full charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Energo Full wynosi 178 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 68 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 436 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 68 tys. zł a 436 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 178 tys. zł w 2025 roku. • 166 tys. zł w 2024 roku. • 230 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 68 tys. zł w 2025 roku. • 48 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 436 tys. zł w 2025 roku. • 385 tys. zł w 2024 roku. • 533 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
488 463
zł.
Koszty operacyjne Energo Full wyniosły
2 820 650
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
29 943 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 488 463 zł w 2025 roku • 476 256 zł w 2024 roku • 410 575 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17% w 2025 roku •
13% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Energo Full wyniosła 1 512 680 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 507 972 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 4708 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 512 680 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 249 146 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 263 534 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 130 928 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 512 680 zł w 2025 roku. • 1 417 644 zł w 2024 roku. • 1 974 342 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 27%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 33%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Energo Full wyniosły 263 534 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 512 680 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 17 529 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 263 534 zł w 2025 roku • 312 634 zł w 2024 roku • 419 015 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2025 roku • 22% w 2024 roku • 21% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Energo Full wykazała przychody na poziomie 3 277 834 zł.
Organizacja zarobiła 457 183 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 41 442 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 415 741 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2825 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 41 442 zł w 2025 roku • 29 395 zł w 2024 roku • 101 006 zł w 2023 roku
Organizacja Energo Full wykazała zysk netto większy niż 59% organizacji z branży "Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 59% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 50% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 27% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 73 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 94 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-73
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 4 dni12-04-2026
2024
−2 mies. 16 dni30-04-2025
2023
−18 dni27-06-2024
2022
−15 dni30-06-2023
2021
−15 dni30-09-2022
2020
−5 mies. 7 dni11-05-2021
2019
−3 mies. 29 dni18-06-2020
2018
−2 mies. 28 dni18-04-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bator Krzysztof posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Spiss Marek posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.