Zaawansowana siłownia i sale do ćwiczeń grupowych|Różnorodne strefy treningowe: Fitness, Siły, Cardio, Cross, Funkcjonalna|Sauna dostępna do regeneracji po treningu|Profesjonalna kadra trenerów oferująca indywidualne wsparcie|Bar z odżywkami wspierającymi trening
Strefa Ruchu to nowoczesny klub fitness zlokalizowany w Tarnowskich Górach na ulicy Fińskiej 22. To miejsce powstało, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń, w której można zadbać o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. W Strefie Ruchu do dyspozycji klientów jest w pełni wyposażona siłownia, nowoczesne sale do ćwiczeń grupowych oraz różnorodne strefy dedykowane różnym typom treningów, takie jak: Strefa Fitness, Strefa Siły, Strefa Cardio, Strefa Cross oraz Strefa Funkcjonalna. Dla osób pragnących relaksu po intensywnym treningu, klub oferuje saunę, która zapewnia regenerację ciała i ducha. Ponadto, w klubie znajduje się bar z bogatą ofertą odżywek, które wspierają proces treningowy oraz pomagają w osiąganiu lepszych wyników. Strefa Ruchu wyróżnia się również profesjonalnym zespołem trenerskim, który służy wsparciem i fachową opieką. Trenerzy pomagają klientom dostosować plan treningowy do ich indywidualnych potrzeb i celów, co czyni każdy trening efektywnym i satysfakcjonującym. Również szczególnie dbają o miłą i motywującą atmosferę, która sprzyja regularnym wizytom w klubie.Klub działa w dogodnych godzinach: od poniedziałku do piątku od 6:00 do 23:00 oraz w soboty i niedziele od 7:00 do 20:00, co umożliwia dopasowanie wizyt w klubie do nawet najbardziej wymagających harmonogramów. Strefa Ruchu to idealne miejsce dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie i kondycję w przyjaznym i dobrze wyposażonym otoczeniu.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Strefa Ruchu osiągnęła 2 022 067 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 990 854 zł. Pozostałe przychody to 31 213 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 577 908 zł.
Zysk netto wyniósł 412 946 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 120 703 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 022 067 zł w 2025 roku. • 1 932 955 zł w 2024 roku. • 1 764 282 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 77 973 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 412 946 zł w 2025 roku. • 472 031 zł w 2024 roku. • 439 415 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Strefa Ruchu wynosi 3 663 086 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
663 258 zł a 5 781 244 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 94 405 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 663 086 zł w 2025 roku. • 4 355 307 zł w 2024 roku. • 4 920 872 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Strefa Ruchu.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Strefa Ruchu wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Strefa Ruchu wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Strefa Ruchu charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Strefa Ruchu wynosi 44 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 177 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 177 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 44 tys. zł w 2025 roku. • 109 tys. zł w 2024 roku. • 194 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 32 tys. zł w 2024 roku. • 53 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 177 tys. zł w 2025 roku. • 314 tys. zł w 2024 roku. • 530 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
716 217
zł.
Koszty operacyjne Strefa Ruchu wyniosły
1 555 505
zł.
Wynagrodzenia stanowią
46%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
29 944 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 716 217 zł w 2025 roku • 609 903 zł w 2024 roku • 518 013 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
46% w 2025 roku •
43% w 2024 roku •
41% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Strefa Ruchu wyniosła 1 613 455 zł.
a
ktywa obrotowe to 159 126 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 454 329 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 613 455 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 884 344 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 729 111 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -176 817 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 613 455 zł w 2025 roku. • 1 680 551 zł w 2024 roku. • 2 733 570 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 47%.
Marża operacyjna wyniosła 22%.
Marża netto wyniosła 20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Strefa Ruchu wyniosły 729 111 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 613 455 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 45%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 79 899 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 729 111 zł w 2025 roku • 109 153 zł w 2024 roku • 84 203 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 45% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 3% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Strefa Ruchu wykazała przychody na poziomie 2 022 067 zł.
Organizacja zarobiła 449 600 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 36 654 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 412 946 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4582 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 36 654 zł w 2025 roku • 47 513 zł w 2024 roku • 45 102 zł w 2023 roku