SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO LUB PROKURENT JEDNOOSOBOWO. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DLA ZACIĄGNIĘCIA ZOBOWIĄZANIA PRZEWYŻSZAJĄCEGO KWOTĘ 1.000.000 ZŁ NETTO (DLA ZDARZEŃ POWTARZAJĄCYCH SIĘ PRZYJMUJE SIĘ SUMĘ DWUNASTOKROTNOŚCI JEDNORAZOWEGO ŚWIADCZENIA) SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU LUB PROKURENT JEDNOOSOBOWO ALBO CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO PEŁNOMOCNICTWA PROCESOWEGO DO ZASTĘPOWANIA SPÓŁKI W POSTĘPOWANIU CYWILNYM, GOSPODARCZYM, KARNYM, PRZYGOTOWAWCZYM, ADMINISTRACYJNYM BĄDŹ SĄDOWOADMINISTRACYJNYM PEŁNOMOCNICTWA MOŻE UDZIELIĆ KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU LUB PROKURENT JEDNOOSOBOWO. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO W POSTĘPOWANIU O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO, W TYM W POSTĘPOWANIU PRZETARGOWYM Z PRAWEM DO SKŁADANIA OFERT SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEDNOSOOBOWO BĄDŹ PROKURENT JEDNOOSOBOWO.
Specjalizacja w cateringu na wydarzenia firmowe i osobiste|Dostosowywanie menu do indywidualnych potrzeb klientów|Organizacja różnorodnych przyjęć: wesela, przyjęcia w ogrodzie, spotkania domowe|Wysoka jakość potraw i profesjonalna obsługa klienta|Zespół młodych profesjonalistów z pasją do gastronomii
MASTERS CATERING jest dynamiczną firmą cateringową z siedzibą w Krakowie, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości jedzenia na różnorodne wydarzenia. Zespół młodych, ambitnych i pasjonatów kulinariów nie tylko wykonuje swoją pracę, ale przede wszystkim podchodzi do niej z prawdziwą pasją. MASTERS CATERING kładzie szczególny nacisk na obsługę klienta, dbałość o szczegóły oraz estetykę potraw, co czyni ich usługi wyjątkowymi na tle konkurencji. Oferta obejmuje szeroki wachlarz możliwości, od organizacji przyjęć w ogrodach, przez wesela, aż po kameralne spotkania w domach. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie menu do oczekiwań gości. MASTERS CATERING zdobyli uznanie wśród licznych klientów, co potwierdzają pozytywne opinie na temat ich serwisu oraz jakości potraw. Dzięki elastyczności i umiejętności dostosowania się do specyficznych potrzeb, firma zyskuje coraz większą popularność w regionie Małopolski.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Masters Catering osiągnęła 28 874 029 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 28 574 364 zł. Pozostałe przychody to 299 665 zł.
Całkowite koszty wyniosły 20 705 857 zł.
Zysk netto wyniósł 7 868 508 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 068 852 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 28 874 029 zł w 2025 roku. • 22 205 306 zł w 2024 roku. • 5 688 860 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 913 816 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7 868 508 zł w 2025 roku. • 6 125 402 zł w 2024 roku. • 1 201 282 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Masters Catering wynosi 68 622 969 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
17 899 586 zł a 110 159 107 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 7 811 059 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 68 622 969 zł w 2025 roku. • 52 227 327 zł w 2024 roku. • 17 826 794 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Masters Catering wynosi 7,59 mln zł.
EBITDA Masters Catering wynosi 7,99 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
864 578 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 7 589 708 zł w
2025 roku. • 6 355 402 zł w
2024 roku. • 1 416 916 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
911 001 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 7 994 954 zł w
2025 roku. • 6 575 496 zł w
2024 roku. • 1 493 580 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Masters Catering wynosi 19 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 19 os. w 2025 roku. • 11 os. w 2024 roku. • 12 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Masters Catering wynosi 2,81%. To oznacza, że firma ma szansę 2,81% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,011% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,81% w 2025 roku. • 2,84% w 2024 roku. • 2,89% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Masters Catering wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,02% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Masters Catering charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Masters Catering wynosi 2,31 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 866 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,77 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 866 tys. zł a 4,77 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
263 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,31 mln zł w 2025 roku. • 2,01 mln zł w 2024 roku. • 1,07 mln zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 866 tys. zł w 2025 roku. • 666 tys. zł w 2024 roku. • 171 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,77 mln zł w 2025 roku. • 4,91 mln zł w 2024 roku. • 3,14 mln zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 253 327
zł.
Koszty operacyjne Masters Catering wyniosły
20 984 656
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
212 544 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 253 327 zł w 2025 roku • 1 255 262 zł w 2024 roku • 419 760 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2025 roku •
8% w 2024 roku •
10% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Masters Catering wyniosła 30 736 367 zł.
a
ktywa obrotowe to 19 334 496 zł.
a
ktywa trwałe to 11 401 871 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 30 736 367 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 870 253 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 23 866 115 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 649 015 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 30 736 367 zł w 2025 roku. • 18 535 830 zł w 2024 roku. • 16 907 398 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 33%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 27%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Masters Catering wyniosły 6 870 253 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 30 736 367 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 835 823 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 870 253 zł w 2025 roku • 1 306 256 zł w 2024 roku • 4 601 944 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 27% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Masters Catering wykazała przychody na poziomie 28 874 029 zł.
Organizacja zarobiła 7 873 971 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5463 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7 868 508 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -13 451 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5463 zł w 2025 roku • 347 756 zł w 2024 roku • 332 433 zł w 2024 roku
Organizacja Masters Catering wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)".
Organizacja wykazała przychód większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 20%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 97% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 20%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 9 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 74 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-79
dni względem terminu
9
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 14 dni02-05-2026
2024
w terminie15-07-2025
2024
−3 mies. 16 dni31-07-2024
2023
+1 dni16-07-2024
2022
−1 mies. 24 dni22-05-2023
2021
−1 mies. 9 dni06-09-2022
2020
−6 mies. 18 dni31-03-2021
2019
−6 mies. 17 dni01-04-2020
2018
−3 mies. 15 dni01-04-2019
2017
−16 dni29-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie