SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI, OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: A) W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO- CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, B) W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO- DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. OŚWIADCZENIA KIEROWANE DO SPÓŁKI PRZYJMUJE SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU.
Organizacja Develocity I osiągnęła 149 816 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł. Pozostałe przychody to 149 815 zł.
Całkowite koszty wyniosły -143 200 zł.
Zysk netto wyniósł 143 201 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 20 044 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 149 816 zł w 2024 roku. • 363 781 zł w 2023 roku. • 125 153 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 808 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 143 201 zł w 2024 roku. • 320 628 zł w 2023 roku. • 114 254 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Develocity I wynosi 3 470 162 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
224 724 zł a 14 919 897 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 491 994 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 470 162 zł w 2024 roku. • 4 215 112 zł w 2023 roku. • 2 990 058 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Develocity I wynosi -7 tys. zł.
EBITDA Develocity I wynosi -7 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Develocity I mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Develocity I wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Develocity I wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,073% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku. • 0,07% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Develocity I charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Develocity I wynosi 347 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,31 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,31 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
49 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 347 tys. zł w 2024 roku. • 341 tys. zł w 2023 roku. • 304 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,31 mln zł w 2024 roku. • 1,26 mln zł w 2023 roku. • 1,14 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Develocity I wyniosły
6615
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Develocity I wyniosła 3 764 208 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 764 208 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 764 208 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 34 234 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 729 974 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 323 230 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 764 208 zł w 2024 roku. • 3 622 190 zł w 2023 roku. • 3 455 567 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła -516,688%.
Marża netto wyniosła 96%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -73804 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Develocity I wyniosły 34 234 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 764 208 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -205 839 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 34 234 zł w 2024 roku • 35 417 zł w 2023 roku • 189 422 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 13.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2024 roku • 1% w 2023 roku • 5% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Develocity I wykazała przychody na poziomie 149 816 zł.
Organizacja zarobiła 143 201 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 143 201 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 33 243 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku