WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI ZAGRANICZNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEDNOOSOBOWO, ZAŚ W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Profit Transfer osiągnęła 55 460 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 55 460 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 21 048 zł.
Zysk netto wyniósł 34 412 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 24 561 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 55 460 zł w 2019 roku. • 6785 zł w 2018 roku. • 6338 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 712 306 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 34 412 zł w 2019 roku. • -21 241 zł w 2018 roku. • -1 390 200 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Profit Transfer wynosi 174 621 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 481 768 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 85 198 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 174 621 zł w 2019 roku. • 4523 zł w 2018 roku. • 4226 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Profit Transfer wynosi 34 tys. zł.
EBITDA Profit Transfer wynosi 34 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
712 306 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 34 412 zł w
2019 roku. • -21 241 zł w
2018 roku. • -1 390 200 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
708 410 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 34 412 zł w
2019 roku. • -21 241 zł w
2018 roku. • -1 382 407 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Profit Transfer mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Profit Transfer wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2019 roku. • 2,90% w 2018 roku. • 2,89% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Profit Transfer wynosi 18,5%. To oznacza, że firma ma szansę 18,5% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 4,595% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 18,5% w 2019 roku. • 27,6% w 2018 roku. • 9,3% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Profit Transfer charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Profit Transfer wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Profit Transfer wyniosły
21 048
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Profit Transfer wyniosła 1 260 763 zł.
a
ktywa obrotowe to 975 655 zł.
a
ktywa trwałe to 285 108 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 260 763 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 978 308 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -6 717 545 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 768 541 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 260 763 zł w 2019 roku. • 1 204 198 zł w 2018 roku. • 4 797 845 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła 62%.
Marża netto wyniosła 62%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10997.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10997.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Profit Transfer wyniosły 7 978 308 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 260 763 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 633%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 775 126 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 978 308 zł w 2019 roku • 7 956 155 zł w 2018 roku • 11 528 561 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 196.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 633% w 2019 roku • 661% w 2018 roku • 240% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Profit Transfer wykazała przychody na poziomie 55 460 zł.
Organizacja zarobiła 34 412 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 34 412 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Profit Transfer wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 231 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+231
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
+2 dni17-10-2020
2018
+15 mies. 10 dni17-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Zeira Holdings Limited posiada 99
udziałów,
które stanowią
99.0% firmy.