FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL
KRS 0000512343 NIP 8393180893 REGON 362439965

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
471 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
193 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
104 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
870 tys.
Info
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
SŁUPSK
Adres
UL. MAURYCEGO MOCHNACKIEGO, 11
Kod pocztowy
76-200
Rejestracja
2014-06-05
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
kontakt@polskiezakupy.pl
Forma prawna
FUNDACJA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI WE WSZYSTKICH SPRAWACH Z WYJĄTKIEM SPRAW MAJĄTKOWYCH, MOŻE SKŁADAĆ KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH OŚWIADCZENIE WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA PREZES ZARZĄDU LUB DWÓCH INNYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fundacja polskiezakupy.pl osiągnęła 192 584 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 159 574 zł. Pozostałe przychody to 33 011 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 88 448 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 104 136 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 29 906 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 192 584 zł w 2020 roku.
• 230 188 zł w 2019 roku.
• 252 395 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3969 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 104 136 zł w 2020 roku.
• 75 236 zł w 2019 roku.
• 96 198 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Fundacja polskiezakupy.pl wynosi 869 831 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 285 755 zł a 1 764 194 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 54 845 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 869 831 zł w 2020 roku.
• 706 229 zł w 2019 roku.
• 760 141 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Fundacja polskiezakupy.pl mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku.
• 0 - 2 os. (szac.) w 2019 roku.
• 0 - 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń dotyczących organizacji Fundacja polskiezakupy.pl. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 27 marca 2026.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 27 marca 2026 (MSiG nr 60/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 14774. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL w Słupsku. KRS 0000512343. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 5 czerwca 2014 r., sygn. akt GD VIII Ns-Rej. KRS 6507/26/758. [BMSiG-14250/2026]
    UWAGA MSiG 60/2026 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-14250/2026 Nr ogłoszenia: 14774
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, zawiadamia o wszczęciu postępowania w trybie art. 25a ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym, pod sygn. akt GD. VIII Ns-Rej. KRS 6507/26/758, wobec FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL, wpisanej do KRS pod nr 0000512343, ostatni adres siedziby: 76-200 SŁUPSK, UL. MAURYCEGO MOCHNACKIEGO 11/48, o rozwiązanie fundacji bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wykreślenie jej z Rejestru Przedsiębiorców KRS. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotowej fundacji – 3 TAW Ę O K R A J O W Y M R E J E S T R Z E S Ą D O W Y M bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wykreśleniu jej z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu fundacji w terminie trzech miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności gospodarczej, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić wykreślenie go z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (16) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 993064. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/773230/25/279]
    MSiG 162/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/773230/25/279 Nr ogłoszenia: 993064
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 25 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  2. Poz. 993063. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/773230/25/878]
    MSiG 162/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/773230/25/878 Nr ogłoszenia: 993063
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 24 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2025 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  3. Poz. 993062. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/772445/25/318]
    MSiG 162/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/772445/25/318 Nr ogłoszenia: 993062
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 23 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  4. Poz. 993061. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/772445/25/917]
    MSiG 162/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/772445/25/917 Nr ogłoszenia: 993061
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 22 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2025 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  5. Poz. 579849. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.06.2014. [GD.VIII NS-REJ.KRS/11922/22/439]
    Rzuć okiem MSiG 144/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: GD.VIII NS-REJ.KRS/11922/22/439 Nr ogłoszenia: 579849
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 21 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość SŁUPSK ulica UL. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO nr domu 12 kod pocztowy 76-200 poczta SŁUPSK kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość SŁUPSK ulica UL. MAURYCEGO MOCHNACKIEGO nr domu 11 nr lokalu 48 kod pocztowy 76-200 poczta SŁUPSK kraj POLSKA Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. ANDRUSZKIEWICZ 2. KRZYSZTOF WŁODZIMIERZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU wpisać: 2 1. SZEWCZYK 2. WANDA KRYSTYNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
  6. Poz. 435827. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391723/22/813]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391723/22/813 Nr ogłoszenia: 435827
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  7. Poz. 435826. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391723/22/412]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391723/22/412 Nr ogłoszenia: 435826
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 19 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.06.2022 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  8. Poz. 435825. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391720/22/48]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391720/22/48 Nr ogłoszenia: 435825
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  9. Poz. 435824. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391720/22/647]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391720/22/647 Nr ogłoszenia: 435824
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.06.2022 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  10. Poz. 435823. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391720/22/246]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391720/22/246 Nr ogłoszenia: 435823
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  11. Poz. 435822. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391720/22/845]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391720/22/845 Nr ogłoszenia: 435822
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.06.2022 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  12. Poz. 435821. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391717/22/392]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391717/22/392 Nr ogłoszenia: 435821
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  13. Poz. 435820. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.06.2014. [RDF/391717/22/991]
    MSiG 127/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/391717/22/991 Nr ogłoszenia: 435820
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.06.2022 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  14. Poz. 398544. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.06.2014. [GD.VIII NS-REJ.KRS/21152/17/615]
    MSiG 211/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: GD.VIII NS-REJ.KRS/21152/17/615 Nr ogłoszenia: 398544
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.10.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2017 okres OD 01.01.20 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  15. Poz. 308508. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.06.2014. [GD.VIII NS-REJ.KRS/14725/16/664]
    MSiG 188/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: GD.VIII NS-REJ.KRS/14725/16/664 Nr ogłoszenia: 308508
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 20.09.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
  16. Poz. 301274. FUNDACJA POLSKIEZAKUPY.PL. KRS 0000512343. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.06.2014. [GD.VIII NS-REJ.KRS/18369/16/432]
    Rzuć okiem MSiG 185/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: GD.VIII NS-REJ.KRS/18369/16/432 Nr ogłoszenia: 301274
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.09.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość SŁUPSK ulica UL. ARMII KRAJOWEJ nr domu 38 kod pocztowy 76-200 poczta SŁUPSK kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość SŁUPSK ulica UL. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO nr domu 12 kod pocztowy 76-200 poczta SŁUPSK kraj POLSKA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Fundacja polskiezakupy.pl nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fundacja polskiezakupy.pl wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,26% w 2020 roku.
• 0,26% w 2019 roku.
• 0,23% w 2018 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Fundacja polskiezakupy.pl charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Fundacja polskiezakupy.pl wynosi 48 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 153 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 153 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 8 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 48 tys. zł w 2020 roku.
• 36 tys. zł w 2019 roku.
• 32 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 6 tys. zł w 2020 roku.
• 2 tys. zł w 2019 roku.
• 8 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 153 tys. zł w 2020 roku.
• 117 tys. zł w 2019 roku.
• 91 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 81 861 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Fundacja polskiezakupy.pl wyniosły 88 448 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 92,6% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 12 031 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 81 861 zł w 2020 roku
• 136 988 zł w 2019 roku
• 105 923 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 12,4 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 92,6% w 2020 roku
• 88,4% w 2019 roku
• 67,8% w 2018 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Fundacja polskiezakupy.pl wyniosła 471 019 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 7510 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 463 509 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 471 019 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 445 867 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 25 152 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 90 783 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 80 000 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 471 019 zł sumy bilansowej i 445 867 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 350 830 zł sumy bilansowej i 346 055 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 289 454 zł sumy bilansowej i 285 867 zł kapitału własnego w 2018 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22,11%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23,36%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 44,57%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 54,07%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 5,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 5,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Fundacja polskiezakupy.pl wyniosły 25 152 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 471 019 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 783 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 25 152 zł w 2020 roku
• 4774 zł w 2019 roku
• 3586 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 5% w 2020 roku
• 1% w 2019 roku
• 1% w 2018 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Fundacja polskiezakupy.pl wynoszą 463 509 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 9 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 9 dni w 2020 roku
• 9 dni w 2019 roku
• 1 dzień w 2018 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fundacja polskiezakupy.pl wynoszą 88 448 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 81 861 zł, czyli 93% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to amortyzacja: 4324 zł, czyli 5% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 2263 zł, czyli 3% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 88 tys. zł w 2020 roku
• 155 tys. zł w 2019 roku
• 156 tys. zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), amortyzacja, pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fundacja polskiezakupy.pl wykazała przychody na poziomie 192 584 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fundacja polskiezakupy.pl wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 50% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 43% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 50% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 159 573,67
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 88 448,29
I. Amortyzacja 4 324,16
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 81 861,48
IV. Pozostałe koszty 2 262,65
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 33 010,77
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 104 136,15

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fundacja polskiezakupy.pl składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 851 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 727 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2022
+24 mies. 7 dni
2021
+33 mies. 10 dni
2020
+8 mies. 10 dni
2019
+20 mies. 15 dni
2018
+35 mies. 23 dni
2017
+47 mies. 28 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja

Brak danych o reprezentacji.