Organizacja Induro osiągnęła 134 013 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 134 013 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 117 645 zł.
Zysk netto wyniósł 16 368 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -18 283 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 134 013 zł w 2019 roku. • 176 172 zł w 2018 roku. • 170 580 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9104 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 16 368 zł w 2019 roku. • 403 zł w 2018 roku. • -1840 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Induro wynosi 194 772 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
39 960 zł a 335 032 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 26 835 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 194 772 zł w 2019 roku. • 146 743 zł w 2018 roku. • 141 102 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Induro wynosi 18 tys. zł.
EBITDA Induro wynosi 18 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
9743 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 17 647 zł w
2019 roku. • 403 zł w
2018 roku. • -1840 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
9743 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 17 647 zł w
2019 roku. • 403 zł w
2018 roku. • -1840 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Induro mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Induro wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Induro wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2019 roku. • 0,02% w 2018 roku. • 0,03% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Induro charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Induro wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 19 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 19 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7 tys. zł w 2019 roku. • 5 tys. zł w 2018 roku. • 5 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 19 tys. zł w 2019 roku. • 13 tys. zł w 2018 roku. • 13 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Induro wyniosły
116 366
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-5880 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 5615 zł w 2018 roku • 11 760 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
3.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
3% w 2018 roku •
7% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Induro wyniosła 53 712 zł.
a
ktywa obrotowe to 53 634 zł.
a
ktywa trwałe to 78 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 53 712 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 432 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 53 280 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7810 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 53 712 zł w 2019 roku. • 40 980 zł w 2018 roku. • 38 091 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 30%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 31%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Induro wyniosły 432 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 53 712 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -575 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 432 zł w 2019 roku • 4068 zł w 2018 roku • 1581 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2019 roku • 10% w 2018 roku • 4% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Induro wykazała przychody na poziomie 134 013 zł.
Organizacja zarobiła 17 647 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1279 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 16 368 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 640 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1279 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Induro wykazała zysk netto większy niż 72% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 51% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 600 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 69 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+600
dni względem terminu
1
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−2 mies. 9 dni07-08-2020
2018
+8 dni23-07-2019
2017
+12 mies. 8 dni18-07-2019
2016
+24 mies. 13 dni18-07-2019
2015
+36 mies. 18 dni18-07-2019
2014
+48 mies. 24 dni18-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tecław Robert posiada 98
udziałów,
które stanowią
98.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.07.2016 jest Tecław Robert kontrolujący 98% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 12.06.2013 do 13.07.2016: • Rasilewicz Marcin (50% udziałów) • Tecław Robert (50% udziałów)