Organizacja Alpema Constructions osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 266 715 zł.
Strata netto wyniosła 266 715 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -741 130 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 64 140 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -186 790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -266 715 zł w 2024 roku. • -128 000 zł w 2023 roku. • -203 396 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Alpema Constructions wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 204 579 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 42 760 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Alpema Constructions wynosi -267 tys. zł.
EBITDA Alpema Constructions wynosi -267 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
190 079 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -266 715 zł w
2024 roku. • -128 000 zł w
2023 roku. • -267 536 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
190 099 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -266 715 zł w
2024 roku. • -128 000 zł w
2023 roku. • -267 536 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Alpema Constructions mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Alpema Constructions wynosi 4,34%. To oznacza, że firma ma szansę 4,34% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,207% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,34% w 2024 roku. • 4,34% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Alpema Constructions wynosi 1,31%. To oznacza, że firma ma szansę 1,31% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,157% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,31% w 2024 roku. • 1,34% w 2023 roku. • 0,68% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Alpema Constructions charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Alpema Constructions wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
21 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Alpema Constructions wyniosły
266 715
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-591 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Alpema Constructions wyniosła 3 518 125 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 518 125 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 518 125 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 464 992 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -946 867 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -276 894 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 518 125 zł w 2024 roku. • 3 784 840 zł w 2023 roku. • 3 912 840 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 28%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Alpema Constructions wyniosły 4 464 992 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 518 125 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 127%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 12 695 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 464 992 zł w 2024 roku • 4 464 992 zł w 2023 roku • 4 464 992 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 127% w 2024 roku • 118% w 2023 roku • 114% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Alpema Constructions wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -266 715 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -266 715 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -3068 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Alpema Constructions wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 303 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 262 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+303
dni względem terminu
0
w terminie
8
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 22 dni03-04-2026
2023
+10 mies. 22 dni02-06-2025
2022
+11 mies. 12 dni21-06-2024
2021
+11 mies. 4 dni14-09-2023
2020
+9 mies. 5 dni17-07-2022
2019
+9 mies. 7 dni19-07-2021
2018
+15 mies. 10 dni17-10-2020
2017
+4 mies. 29 dni11-12-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Msm Management posiada 975
udziałów,
które stanowią
97.5% firmy.
Największym udziałowcem od 25.04.2023 jest Msm Management kontrolujący 98% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 05.02.2020 do 25.04.2023
był Filipczyk Sławomir kontrolując 98% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 03.03.2017 do 05.02.2020: • Majchrowicz Mariusz (50% udziałów) • Majchrowicz Marcin (50% udziałów)