SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU DWUOSOBOWEGO LUB WIELOOSOBOWEGO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁACZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. SPÓŁKA MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ REPREZENTOWANA PRZEZ PROKURENTÓW UMOCOWANYCH SAMOISTNIE LUB ŁĄCZNIE DO DZIAŁANIA W IMIENIU SPÓŁKI, STOSOWNIE DO OŚWIADCZENIA O USTANOWIENIU PROKURY.
Organizacja Clearcourse Development osiągnęła 19 851 125 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 19 833 924 zł. Pozostałe przychody to 17 201 zł.
Całkowite koszty wyniosły 20 053 790 zł.
Strata netto wyniosła 219 866 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 395 377 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 19 851 125 zł w 2025 roku. • 13 709 222 zł w 2024 roku. • 8 411 327 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -23 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -219 866 zł w 2025 roku. • -1 325 300 zł w 2024 roku. • 289 103 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Clearcourse Development wynosi 13 234 084 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 49 627 813 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 594 853 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 13 234 084 zł w 2025 roku. • 9 139 482 zł w 2024 roku. • 7 012 164 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Clearcourse Development wynosi -51 tys. zł.
EBITDA Clearcourse Development wynosi 122 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
2214 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -50 641 zł w
2025 roku. • -1 196 594 zł w
2024 roku. • 359 104 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
19 336 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 121 761 zł w
2025 roku. • -1 035 212 zł w
2024 roku. • 399 089 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Clearcourse Development wynosi 50 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 50 os. w 2025 roku. • 34 os. w 2024 roku. • 24 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Clearcourse Development wynosi 2,84%. To oznacza, że firma ma szansę 2,84% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,84% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Clearcourse Development wynosi 1,75%. To oznacza, że firma ma szansę 1,75% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,210% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,75% w 2025 roku. • 5,4% w 2024 roku. • 0,17% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Clearcourse Development charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Clearcourse Development wynosi 93 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 793 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 793 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 93 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 127 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 793 tys. zł w 2025 roku. • 548 tys. zł w 2024 roku. • 336 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
11 720 956
zł.
Koszty operacyjne Clearcourse Development wyniosły
19 884 565
zł.
Wynagrodzenia stanowią
59%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 407 636 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 11 720 956 zł w 2025 roku • 7 329 068 zł w 2024 roku • 3 970 727 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
59% w 2025 roku •
49% w 2024 roku •
49% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Clearcourse Development wyniosła 2 676 081 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 275 917 zł.
a
ktywa trwałe to 400 164 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 676 081 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 840 088 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 164 006 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 321 628 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 676 081 zł w 2025 roku. • 4 403 826 zł w 2024 roku. • 1 496 339 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 19%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Clearcourse Development wyniosły 3 840 088 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 676 081 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 143%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 469 882 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 840 088 zł w 2025 roku • 5 348 288 zł w 2024 roku • 1 165 403 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 144% w 2025 roku • 121% w 2024 roku • 78% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Clearcourse Development wykazała przychody na poziomie 19 851 125 zł.
Organizacja zarobiła -219 866 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -219 866 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 32 190 zł w 2023 roku
Organizacja Clearcourse Development wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+7
dni względem terminu
6
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−2 mies. 29 dni17-04-2025
2023
−2 mies. 16 dni30-04-2024
2022
w terminie15-07-2023
2021
+1 mies. 22 dni06-12-2022
2020
+2 mies. 16 dni30-12-2021
2019
−7 dni08-10-2020
2018
−18 dni27-06-2019
2017
+7 mies. 19 dni01-03-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Clearcourse Events & Leisure Limited posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.07.2023 jest Clearcourse Events & Leisure Limited kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 15.10.2013 do 27.07.2023
był Circdata Limited Zarejestrowana W Rejestrze Spółke Anglii I Walii Pod Nr 4599812 kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 25.02.2013 do 15.10.2013 najwięcej udziałów posiadał Ormiston James Thomas. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.