SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKA REPREZENTOWANA JEST PRZEZ JEDYNEGO CZŁONKA ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, SPÓŁKA REPREZENTOWANA JEST: W ZAKRESIE CZYNNOŚCI PODEJMOWANYCH W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH O WARTOŚCI DO KWOTY 500.000 ZŁ (PIĘĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH) – PRZEZ KAŻDEGO CZŁONKA ZARZĄDU DZIAŁAJĄCEGO SAMODZIELNIE; W ZAKRESIE CZYNNOŚCI PODEJMOWANYCH W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH O WARTOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ 500.000 ZŁ (PIĘĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH) LUB W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH – PRZEZ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB PRZEZ JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU DZIAŁAJĄCEGO Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU CZYNNOŚCI, KTÓRYCH WARTOŚĆ WYRAŻONA JEST W WALUTACH OBCYCH, WARTOŚĆ CZYNNOŚCI OKREŚLANA JEST PRZY ZASTOSOWANIU ŚREDNIEGO KURSU WYMIANY DANEJ WALUTY OBCEJ NA ZŁOTY POLSKI, OGŁOSZONEGO PRZEZ NARODOWY BANK POLSKI W OSTATNIM DNIU, W KTÓRYM DOKONANO PUBLIKACJI TAKIEGO KURSU PRZED DOKONANIEM CZYNNOŚCI.
Organizacja QWP Stawiszyn osiągnęła 8786 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł. Pozostałe przychody to 8785 zł.
Całkowite koszty wyniosły 29 689 zł.
Strata netto wyniosła 29 688 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2197 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8786 zł w 2021 roku. • 1 zł w 2020 roku. • 2038 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 740 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -29 688 zł w 2021 roku. • -57 325 zł w 2020 roku. • -25 744 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji QWP Stawiszyn wynosi 77 575 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 382 493 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 19 394 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 77 575 zł w 2021 roku. • 1 zł w 2020 roku. • 1359 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT QWP Stawiszyn wynosi -38 tys. zł.
EBITDA QWP Stawiszyn wynosi -38 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie QWP Stawiszyn mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji QWP Stawiszyn wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji QWP Stawiszyn wynosi 0,59%. To oznacza, że firma ma szansę 0,59% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,093% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,59% w 2021 roku. • 0,33% w 2020 roku. • 0,39% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
QWP Stawiszyn charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla QWP Stawiszyn wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 19 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 19 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 19 tys. zł w 2021 roku. • 0 tys. zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne QWP Stawiszyn wyniosły
38 474
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów QWP Stawiszyn wyniosła 6 670 553 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 163 258 zł.
a
ktywa trwałe to 5 507 295 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 670 553 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 574 929 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 95 623 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 626 270 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 670 553 zł w 2021 roku. • 493 665 zł w 2020 roku. • 153 093 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -31%.
Marża operacyjna wyniosła -2,808,242%.
Marża netto wyniosła -338%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -39.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -702060.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -84.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania QWP Stawiszyn wyniosły 6 574 929 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 670 553 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 587 115 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 574 929 zł w 2021 roku • 668 354 zł w 2020 roku • 270 457 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 9.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 99% w 2021 roku • 135% w 2020 roku • 177% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja QWP Stawiszyn wykazała przychody na poziomie 8786 zł.
Organizacja zarobiła -29 688 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -29 688 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja QWP Stawiszyn wykazała zysk netto większy niż 16% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 16% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 91% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 56% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 27 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 5 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+27
dni względem terminu
6
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−5 dni10-07-2025
2023
+5 mies. 4 dni16-12-2024
2022
+7 mies. 13 dni23-02-2024
2021
−4 dni11-10-2022
2020
−14 dni01-10-2021
2019
−3 mies. 23 dni24-06-2020
2018
−19 dni26-06-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Qair Holdco 2 Pl posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Domrel Nieruchomości (0% udziałów) • Qair Polska (0% udziałów) • Chmielarski Maciej (0% udziałów) • Zysk Jan (0% udziałów) • Kierys Roman (0% udziałów) • Kierys Tadeusz (0% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 05.04.2022 do 19.01.2026
była Qair Polska kontrolująca 100% udziałów.
W okresie od 10.09.2020 do 05.04.2022 najwięcej udziałów posiadała Qair Polska. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.