Sprzedaż dyktafonów szpiegowskich i minikamer.|Oferowanie zagłuszaczy dyktafonów i bezpiecznych telefonów.|Usługa wykrywania podsłuchów.|Dostęp do innowacyjnych schowków i akcesoriów zabezpieczających.|Oprogramowanie do monitorowania telefonu i komputera.
SAVET to specjalistyczna firma zajmująca się sprzedażą szerokiego asortymentu produktów detektywistycznych. Sklep internetowy Spycom.pl, prowadzony przez SAVET, oferuje różnorodne urządzenia, takie jak dyktafony szpiegowskie, minikamery, zagłuszacze dyktafonów, bezpieczne telefony oraz innowacyjne schowki, idealne do przechowywania cennych przedmiotów. Celem SAVET jest zapewnienie klientom narzędzi i technologii, które zwiększają ich bezpieczeństwo i prywatność. W ofercie znajdują się także usługi, w tym wykrywanie podsłuchów, co wyróżnia firmę na tle konkurencji. SAVET zwraca uwagę na różne aspekty bezpieczeństwa, proponując rozwiązania takie jak etui do blokowania sygnałów RFID, lokalizatory GPS i oprogramowanie do monitorowania, co sprawia, że ich oferta jest kompleksowa i dostosowana do potrzeb klienta. Firma stale rozwija swój asortyment, wprowadzając nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie w dziedzinie ochrony informacji osobistych oraz zabezpieczeń domowych i podróżnych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Savet osiągnęła 84 086 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 84 086 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 42 929 zł.
Zysk netto wyniósł 41 157 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -17 605 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 84 086 zł w 2025 roku. • 63 253 zł w 2024 roku. • 118 563 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4175 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 41 157 zł w 2025 roku. • -23 995 zł w 2024 roku. • -31 986 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Savet wynosi 237 785 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
17 101 zł a 576 195 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3732 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 237 785 zł w 2025 roku. • 42 169 zł w 2024 roku. • 83 272 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Savet wynosi 58 tys. zł.
EBITDA Savet wynosi 58 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
6094 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 57 636 zł w
2025 roku. • -23 725 zł w
2024 roku. • -31 713 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
3896 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 57 636 zł w
2025 roku. • -23 725 zł w
2024 roku. • -31 713 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Savet.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Savet wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Savet wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Savet charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Savet wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 9 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 9 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Savet wyniosły
26 450
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-13 324 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 16 000 zł w 2024 roku • 44 535 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
6.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
18% w 2024 roku •
30% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Savet wyniosła 23 587 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 587 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 587 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 786 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 22 801 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -4379 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 23 587 zł w 2025 roku. • 29 440 zł w 2024 roku. • 58 875 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 174%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 181%.
Marża operacyjna wyniosła 69%.
Marża netto wyniosła 49%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 19.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Savet wyniosły 786 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 23 587 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -2739 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 786 zł w 2025 roku • 47 796 zł w 2024 roku • 53 236 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 162% w 2024 roku • 90% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Savet wykazała przychody na poziomie 84 086 zł.
Organizacja zarobiła 41 157 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 41 157 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -139 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Savet wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 166 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 112 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-166
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 22 dni25-03-2026
2024
−4 mies. 17 dni28-02-2025
2023
−5 mies. 4 dni12-02-2024
2022
−5 mies. 7 dni08-02-2023
2021
−8 mies. 10 dni07-02-2022
2020
−7 mies. 14 dni05-03-2021
2019
−8 mies. 7 dni11-02-2020
2018
−1 mies. 17 dni29-05-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kałuża Antoni posiada 5
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Kałuża Artur posiada 5
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Kałuża Artur (50% udziałów) • Kałuża Antoni (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 15.01.2018 do 01.04.2022
był Kałuża Artur kontrolując 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 27.10.2016 do 15.01.2018: • Kałuża Artur (50% udziałów) • Komosiński Piotr (50% udziałów)