Organizacja Adra Nutrition Poland osiągnęła 6 475 973 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 475 973 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 791 447 zł.
Zysk netto wyniósł 684 525 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 478 470 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 475 973 zł w 2025 roku. • 7 210 279 zł w 2024 roku. • 9 318 811 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 68 676 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 684 525 zł w 2025 roku. • 645 429 zł w 2024 roku. • 1 113 262 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Adra Nutrition Poland wynosi 7 828 965 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
773 549 zł a 16 189 932 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 645 550 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 828 965 zł w 2025 roku. • 8 563 722 zł w 2024 roku. • 12 189 173 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Adra Nutrition Poland wynosi 753 tys. zł.
EBITDA Adra Nutrition Poland wynosi 759 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
72 016 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 753 300 zł w
2025 roku. • 819 865 zł w
2024 roku. • 1 260 905 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
72 723 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 758 957 zł w
2025 roku. • 822 311 zł w
2024 roku. • 1 264 480 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Adra Nutrition Poland mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Adra Nutrition Poland wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Adra Nutrition Poland wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Adra Nutrition Poland charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Adra Nutrition Poland wynosi 210 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 113 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 348 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 113 tys. zł a 348 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
22 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 210 tys. zł w 2025 roku. • 270 tys. zł w 2024 roku. • 360 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 113 tys. zł w 2025 roku. • 123 tys. zł w 2024 roku. • 189 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 348 tys. zł w 2025 roku. • 548 tys. zł w 2024 roku. • 687 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
225 625
zł.
Koszty operacyjne Adra Nutrition Poland wyniosły
5 722 672
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 398 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 225 625 zł w 2025 roku • 230 050 zł w 2024 roku • 226 097 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Adra Nutrition Poland wyniosła 1 926 753 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 889 986 zł.
a
ktywa trwałe to 36 768 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 926 753 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 895 355 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 031 399 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 131 670 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 926 753 zł w 2025 roku. • 2 470 877 zł w 2024 roku. • 3 215 028 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 36%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 66%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Adra Nutrition Poland wyniosły 895 355 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 926 753 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 46%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 62 516 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 895 355 zł w 2025 roku • 904 003 zł w 2024 roku • 1 183 584 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 46% w 2025 roku • 37% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Adra Nutrition Poland wykazała przychody na poziomie 6 475 973 zł.
Organizacja zarobiła 752 845 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 68 320 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 684 525 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4878 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 68 320 zł w 2025 roku • 152 835 zł w 2024 roku • 113 261 zł w 2023 roku
Organizacja Adra Nutrition Poland wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 44 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 142 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-44
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−4 mies. 22 dni23-02-2026
2024
−4 mies. 13 dni04-03-2025
2023
−3 mies. 27 dni20-03-2024
2022
−3 mies. 4 dni12-04-2023
2021
−2 mies. 25 dni22-07-2022
2020
+8 mies. 25 dni07-07-2022
2019
−2 mies. 17 dni30-07-2020
2018
−8 dni07-07-2019
2017
−3 dni12-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Szukalski Rafał posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Szukalska Ewa posiada 49
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 05.10.2017 jest Szukalski Rafał kontrolujący 50% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 31.07.2012 do 05.10.2017
była Trzcińska Maria kontrolująca 99% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 09.08.2011 do 31.07.2012: • Czarnecki Zdzisław (50% udziałów) • Trzcińska Maria (50% udziałów)