Organizacja Reparo osiągnęła 411 186 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 411 186 zł.
Całkowite koszty wyniosły 429 105 zł.
Strata netto wyniosła 17 920 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
101 112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 411 186 zł w 2018 roku. • 310 074 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
39 746 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -17 920 zł w 2018 roku. • 21 826 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Reparo wynosi 262 521 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
36 730 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 262 521 zł w
2018 roku. • 299 251 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Reparo wynosi -18 tys. zł.
EBITDA Reparo wynosi -18 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
39 751 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -17 920 zł w
2018 roku. • 21 832 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
39 751 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -17 920 zł w
2018 roku. • 21 832 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Reparo wynosi 2 osoby.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2018 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 12 obwieszczeń
dotyczących organizacji Reparo. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 16 września 2019.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 września 2019 (MSiG nr 179/2019).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
12
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1023747. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SĄD
REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/24709/19/642]
UWAGAMSiG 179/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (11) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 528137. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[RDF/130974/19/370]
MSiG 127/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 528136. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[RDF/130974/19/969]
MSiG 127/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 528135. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[RDF/130974/19/568]
MSiG 127/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.06.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 218381. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SĄD
REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/7230/19/690]
Rzuć okiemMSiG 76/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 6. Rub. 4. Informacja o połączeniu, podziale
lub przekształceniu wpisać: 1 1. PRZEJĘCIE PRZEZ
INNĄ SPÓŁKĘ 2. WPIS WZMIANKI: POŁĄCZENIE
PRZEZ PRZEJĘCIE CAŁEGO MAJĄTKU SPÓŁKI
PRZEJMOWANEJ, A TO REPARO SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH PRZEZ SPÓŁKĘ PRZEJMUJĄCĄ SWEPAC POLSKA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ
W KATOWICACH NA PODSTAWIE TREŚCI ART. 492
§1 PKT 1 KSH Z ZASTOSOWANIEM ART.516 §6
ORAZ 515 §1 KSH- POŁĄCZENIE PRZEZ PRZEJĘCIE AKT NOTARIALNY Z DNIA 05.03.2019R. REP.
A NR 1569/2019, NOTARIUSZ: EWA STRAŻECKA
KANCELARIA NOTARIALNA W TYCHACH, ZAWIEX V. W P I S Y D
RAJĄCY UCHWAŁĘ ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI PRZEJMOWANEJ REPARO SP. Z O.O.
W SPRAWIE POŁĄCZENIA SPÓŁKI POD FIRMĄ
SWEPAC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH (SPÓŁKA PRZEJMUJĄCA) ZE SPÓŁKĄ POD
FIRMĄ REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH
(SPÓŁKA PRZEJMOWANA)
Poz. 87671. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SĄD
REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/1378/19/857]
Rzuć okiemMSiG 41/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.02.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić:
1 1. MAŁOCHA 2. ROBERT MACIEJ 3. [ukryto]
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI
10..000,00 ZŁ 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. SWEPAC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 220700690) 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 40.000,00 ZŁ wpisać: 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ
wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK
Poz. 358846. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[RDF/202622/18/357]
MSiG 173/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 358845. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[RDF/202621/18/956]
MSiG 173/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 358844. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[RDF/202620/18/555]
MSiG 173/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.06.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 434139. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SĄD
REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/48061/17/945]
Rzuć okiemMSiG 233/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.11.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. JUS
CZYK 2. MARTA MARIA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 40.000,00 ZŁ 6. NIE
wpisać: 2 1. SWEPAC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 220700690
4. 0000316148 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 40.000,00 ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. IRZYNIEC 2. MARTA MARIA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. WALAWENDER 2. TOMASZ WOJCIECH 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 270708. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SĄD
REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/30110/17/465]
MSiG 168/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 245705. REPARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000392697. SĄD
REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.08.2011.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/20713/16/264]
MSiG 160/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.08.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Reparo nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Reparo wynosi 1,02%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,500% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,02% w 2018 roku. • 0,52% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Reparo charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Reparo wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 16 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2018 roku. • 6 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16 tys. zł w 2018 roku. • 12 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
86 323
zł.
Koszty operacyjne Reparo wyniosły
429 105
zł.
Wynagrodzenia stanowią
20,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
28 297 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 86 323 zł w 2018 roku • 58 026 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
20,1% w 2018 roku •
20,1% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Reparo wyniosła 31 650 zł.
a
ktywa obrotowe to 31 650 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 31 650 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1965 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 33 615 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 9680 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 17 920 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 31 650 zł sumy bilansowej i -1965 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 41 330 zł sumy bilansowej i 15 955 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
110 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
775 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
11 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
11 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Reparo wyniosły 33 615 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 31 650 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 106,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8239 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 33 615 zł w 2018 roku • 25 376 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
45 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 106% w 2018 roku • 61% w 2017 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Reparo wynosi 0,94 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,91 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,31, czyli same środki pieniężne pokrywają 31% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (31 650 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (33 615 zł) o 1965 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
32 tys. zł
34 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 11 tys. zł należności i inne: 20 tys. zł zapasy do sprzedania: 1 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,94 zł, z czego 0,31 zł w gotówce.
0,94
płynność bieżąca
0,91
płynność szybka
0,31
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,69 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,94 w 2018 roku • 1,63 w 2017 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Reparo wynosi 18 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 15 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 3 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 0,9 dnia - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 20 085 zł, z czego 20 085 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza3 dni
firma płaci dostawcom 3 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
18 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 18 dni
15 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 15 dniach
Rotacja zapasów0,9 dnia
towar leży w magazynie 0,9 dnia, zanim firma go sprzeda
0,9 dnia
Należności handlowe20 tys. zł
klienci są winni firmie 20 tys. zł
do 12 miesięcy20 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 18 dni w 2018 roku • 37 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Reparo wynoszą 427 621 zł.
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 258 442 zł, czyli 60% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 70 668 zł, czyli 17% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 66 747 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem428 tys. zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów258 tys. zł · 60%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)71 tys. zł · 17%
Usługi obce67 tys. zł · 16%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia16 tys. zł · 4%
Zużycie materiałów i energii13 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty3 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe635 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 428 tys. zł w 2018 roku • 288 tys. zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Reparo wykazała przychody na poziomie 411 186 zł.
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)15 654,77
VII. Pozostałe koszty rodzajowe635,42
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów258 441,84
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-16 436,99
D. Pozostałe przychody operacyjne1,66
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,66
E. Pozostałe koszty operacyjne1 484,20
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1 484,20
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-17 919,53
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,02
I. Odsetki, w tym: (+1)0,02
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-17 919,55
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-17 919,55
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Reparo składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 19 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-18
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−19 dni26-06-2019
2017
−18 dni27-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Swepac Polska posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 20.02.2019 jest Swepac Polska kontrolująca
100% udziałów.
W okresie od 21.11.2017 do 20.02.2019 najwięcej udziałów posiadała
Swepac Polska (80%).
W okresie od 07.08.2012 do 21.11.2017 najwięcej udziałów posiadała
Irzyniec Marta (80%).