SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ PODPISYWANIA UMÓW W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST DZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Discovery Life Sciences (poland) osiągnęła 5 298 904 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 298 904 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 047 468 zł.
Zysk netto wyniósł 251 436 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 646 199 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 298 904 zł w 2025 roku. • 5 271 227 zł w 2024 roku. • 5 904 503 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 32 583 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 251 436 zł w 2025 roku. • 429 329 zł w 2024 roku. • 348 437 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Discovery Life Sciences (poland) wynosi 5 338 387 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
800 040 zł a 13 247 259 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 653 928 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 338 387 zł w 2025 roku. • 6 164 925 zł w 2024 roku. • 5 941 547 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Discovery Life Sciences (poland) wynosi 482 tys. zł.
EBITDA Discovery Life Sciences (poland) wynosi 479 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Discovery Life Sciences (poland) wynosi 8 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2025 roku. • 10 os. w 2024 roku. • 10 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Discovery Life Sciences (poland) wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Discovery Life Sciences (poland) wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Discovery Life Sciences (poland) charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Discovery Life Sciences (poland) wynosi 175 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 50 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 345 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 50 tys. zł a 345 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
21 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 175 tys. zł w 2025 roku. • 197 tys. zł w 2024 roku. • 164 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 50 tys. zł w 2025 roku. • 72 tys. zł w 2024 roku. • 70 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 345 tys. zł w 2025 roku. • 406 tys. zł w 2024 roku. • 261 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
-3 082 579
zł.
Koszty operacyjne Discovery Life Sciences (poland) wyniosły
-4 817 186
zł.
Wynagrodzenia stanowią
64%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-385 322 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • -3 082 579 zł w 2025 roku • 2 995 248 zł w 2024 roku • -3 433 905 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
64% w 2025 roku •
63% w 2024 roku •
64% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Discovery Life Sciences (poland) wyniosła 1 424 447 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 342 272 zł.
a
ktywa trwałe to 82 175 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 424 447 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 357 728 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 066 720 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 169 538 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 424 447 zł w 2025 roku. • 1 506 079 zł w 2024 roku. • 1 215 937 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 24%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Discovery Life Sciences (poland) wyniosły 357 728 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 424 447 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 39 658 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 357 728 zł w 2025 roku • 261 467 zł w 2024 roku • 400 654 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2025 roku • 17% w 2024 roku • 33% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Discovery Life Sciences (poland) wykazała przychody na poziomie 5 298 904 zł.
Organizacja zarobiła 287 530 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 36 094 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 251 436 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4512 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 36 094 zł w 2025 roku • 38 812 zł w 2024 roku • 45 579 zł w 2023 roku
Organizacja Discovery Life Sciences (poland) wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 91% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 90% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 28 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-28
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
2022
−3 mies. 18 dni29-03-2023
2021
−4 mies. 18 dni30-05-2022
2020
+7 mies. 6 dni19-05-2022
2019
−3 mies. 2 dni15-07-2020
2018
+5 mies. 22 dni03-01-2020
2017
−27 dni18-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wshp Fc Lower Intermediate Llc posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 19.04.2023 jest Wshp Fc Lower Intermediate Llc kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.03.2019 do 19.04.2023
był Wshp Fc Acquisition Llc kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 03.10.2012 do 28.03.2019 najwięcej udziałów posiadał Niedzielski Łukasz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 99%.