Organizacja Invest Farm osiągnęła 6 175 403 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 175 403 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 297 386 zł.
Zysk netto wyniósł 2 878 017 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 744 575 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 175 403 zł w 2025 roku. • 7 346 556 zł w 2024 roku. • 7 108 892 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 420 456 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 878 017 zł w 2025 roku. • 3 399 809 zł w 2024 roku. • 2 629 804 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Invest Farm wynosi 34 242 921 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 263 105 zł a 99 274 227 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 262 131 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 34 242 921 zł w 2025 roku. • 34 952 346 zł w 2024 roku. • 29 164 026 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Invest Farm wynosi 3,2 mln zł.
EBITDA Invest Farm wynosi 4 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
412 768 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 203 587 zł w
2025 roku. • 3 917 714 zł w
2024 roku. • 3 596 806 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
477 104 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 4 002 380 zł w
2025 roku. • 4 508 975 zł w
2024 roku. • 4 419 747 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Invest Farm.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Invest Farm wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Invest Farm wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,190% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Invest Farm charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Invest Farm wynosi 1,2 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 185 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,96 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 185 tys. zł a 4,96 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
150 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,2 mln zł w 2025 roku. • 942 tys. zł w 2024 roku. • 559 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 185 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,96 mln zł w 2025 roku. • 4,39 mln zł w 2024 roku. • 3,71 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Invest Farm wyniosły
2 971 816
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 13 160 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Invest Farm wyniosła 25 446 821 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 826 091 zł.
a
ktywa trwałe to 22 620 730 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 446 821 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 628 264 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 24 818 557 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 961 972 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 25 446 821 zł w 2025 roku. • 26 279 121 zł w 2024 roku. • 25 482 053 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 12%.
Marża operacyjna wyniosła 52%.
Marża netto wyniosła 47%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 33.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Invest Farm wyniosły 628 264 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 25 446 821 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 265 272 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 628 264 zł w 2025 roku • 4 338 582 zł w 2024 roku • 6 941 322 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 13.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2025 roku • 17% w 2024 roku • 27% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Invest Farm wykazała przychody na poziomie 6 175 403 zł.
Organizacja zarobiła 3 044 244 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 166 227 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 878 017 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 20 778 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 166 227 zł w 2025 roku • 106 577 zł w 2024 roku • 184 685 zł w 2023 roku
Organizacja Invest Farm wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 89% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 89% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 95% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-12
dni względem terminu
8
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
−18 dni27-06-2025
2023
−27 dni18-06-2024
2022
−2 mies. 21 dni25-04-2023
2021
−2 mies. 12 dni04-08-2022
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
−4 mies. 13 dni04-06-2020
2018
−1 mies. 4 dni11-06-2019
2017
+1 mies. 2 dni16-08-2018
2016
+13 mies. 13 dni22-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Goodvalley Agro posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.04.2018 jest Goodvalley Agro kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 24.05.2016 do 11.04.2018
był Goodvalley Agro kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 04.03.2009 do 24.05.2016 najwięcej udziałów posiadał Bąk Krzysztof. Jego udziały w tym czasie wynosiły 51%.