SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Słoneczne Wzgórza osiągnęła 121 546 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8604 zł. Pozostałe przychody to 112 942 zł.
Całkowite koszty wyniosły -129 635 zł.
Zysk netto wyniósł 138 238 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -1 989 159 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 121 546 zł w 2025 roku. • 660 141 zł w 2024 roku. • 5 189 770 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -242 784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 138 238 zł w 2025 roku. • 298 432 zł w 2024 roku. • 1 717 702 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Słoneczne Wzgórza wynosi 4 970 663 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
182 318 zł a 23 128 954 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 868 107 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 970 663 zł w 2025 roku. • 12 770 145 zł w 2024 roku. • 22 228 733 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Słoneczne Wzgórza wynosi -303 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
273 675 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -302 624 zł w
2025 roku. • -267 602 zł w
2024 roku. • 832 840 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Słoneczne Wzgórza mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Słoneczne Wzgórza wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Słoneczne Wzgórza wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Słoneczne Wzgórza charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Słoneczne Wzgórza wynosi 528 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,02 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,02 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
180 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 528 tys. zł w 2025 roku. • 846 tys. zł w 2024 roku. • 1,58 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 125 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,02 mln zł w 2025 roku. • 2,97 mln zł w 2024 roku. • 5,54 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Słoneczne Wzgórza wyniosły
311 228
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Słoneczne Wzgórza wyniosła 6 638 809 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 638 809 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 638 809 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 856 570 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 782 238 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -5 658 530 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 638 809 zł w 2025 roku. • 25 684 266 zł w 2024 roku. • 16 587 005 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Marża operacyjna wyniosła -3,517%.
Marża netto wyniosła 114%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -441.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Słoneczne Wzgórza wyniosły 856 570 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 638 809 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -3 564 043 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 856 570 zł w 2025 roku • 10 835 835 zł w 2024 roku • 722 901 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 13% w 2025 roku • 42% w 2024 roku • 4% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Słoneczne Wzgórza wykazała przychody na poziomie 121 546 zł.
Organizacja zarobiła 466 159 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 327 921 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 138 238 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 70% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 40 990 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 327 921 zł w 2025 roku • 84 853 zł w 2024 roku • 403 327 zł w 2023 roku
Organizacja Słoneczne Wzgórza wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 83% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 74 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 89 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-74
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 29 dni17-04-2026
2024
−3 mies. 1 dni15-04-2025
2023
−13 dni02-07-2024
2022
−1 mies. 20 dni26-05-2023
2021
−26 dni19-09-2022
2020
−1 mies. 8 dni07-09-2021
2019
−6 mies. 19 dni30-03-2020
2018
−3 mies. 29 dni18-03-2019
2017
−1 mies. 11 dni04-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Budner Fundacja Rodzinna posiada 3900
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 22.04.2025 jest Budner Fundacja Rodzinna kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.03.2025 do 22.04.2025
był Budner 1 kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 13.12.2024 do 12.03.2025 najwięcej udziałów posiadał Budner 1. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.