Organizacja Blueberry Farm osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 139 711 zł.
Strata netto wyniosła 139 711 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -115 833 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2022 roku. • 649 964 zł w 2021 roku. • 1 234 426 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -64 979 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -139 711 zł w 2022 roku. • -278 637 zł w 2021 roku. • -695 786 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Blueberry Farm wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 225 368 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2022 roku. • 433 310 zł w 2021 roku. • 822 951 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Blueberry Farm wynosi -4 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
20 244 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -3751 zł w
2022 roku. • -162 673 zł w
2021 roku. • 0 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Blueberry Farm wynosi 4,34%. To oznacza, że firma ma szansę 4,34% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,290% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,34% w 2022 roku. • 2,89% w 2021 roku. • 2,89% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Blueberry Farm wynosi 11,9%. To oznacza, że firma ma szansę 11,9% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,334% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 11,9% w 2022 roku. • 11,2% w 2021 roku. • 6,1% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Blueberry Farm charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Blueberry Farm wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 24 tys. zł w 2021 roku. • 37 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Blueberry Farm wyniosły
3751
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Blueberry Farm wyniosła 397 600 zł.
a
ktywa obrotowe to 397 600 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 397 600 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 218 004 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -8 820 404 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -243 035 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 397 600 zł w 2022 roku. • 402 214 zł w 2021 roku. • 909 098 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Blueberry Farm wyniosły 9 218 004 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 397 600 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,318%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8788 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 218 004 zł w 2022 roku • 9 082 906 zł w 2021 roku • 9 311 153 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 349.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2318% w 2022 roku • 2258% w 2021 roku • 1024% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Blueberry Farm wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Blueberry Farm wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 99% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 56 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 229 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-56
dni względem terminu
4
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−7 mies. 19 dni27-04-2022
2021
−7 mies. 23 dni24-02-2022
2021
−7 mies. 23 dni24-02-2022
2021
+14 dni24-02-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
+1 mies. 28 dni11-09-2019
2017
+5 mies. 26 dni07-01-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Neofilar posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.10.2015 jest Neofilar kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.07.2007 do 13.10.2015
był Greater Poland Properties Limited kontrolując 100% udziałów.