SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH ORAZ DZIAŁANIA W IMIENIU SPÓŁKI, UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Zormel osiągnęła 1 169 144 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 169 144 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 698 760 zł.
Zysk netto wyniósł 470 384 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -252 028 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 169 144 zł w 2025 roku. • 1 250 531 zł w 2024 roku. • 432 316 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -220 213 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 470 384 zł w 2025 roku. • 592 818 zł w 2024 roku. • 10 512 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Zormel wynosi 3 159 795 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
498 829 zł a 6 585 377 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 200 465 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 159 795 zł w 2025 roku. • 3 795 614 zł w 2024 roku. • 686 299 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Zormel wynosi 517 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
263 516 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 517 089 zł w
2025 roku. • 651 571 zł w
2024 roku. • 25 001 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Zormel mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zormel wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zormel wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zormel charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zormel wynosi 83 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 233 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 233 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
38 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 83 tys. zł w 2025 roku. • 123 tys. zł w 2024 roku. • 44 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 233 tys. zł w 2025 roku. • 276 tys. zł w 2024 roku. • 166 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
274 924
zł.
Koszty operacyjne Zormel wyniosły
652 055
zł.
Wynagrodzenia stanowią
42%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-21 164 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 274 924 zł w 2025 roku • 268 083 zł w 2024 roku • 273 741 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
42% w 2025 roku •
45% w 2024 roku •
67% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zormel wyniosła 682 999 zł.
a
ktywa obrotowe to 682 999 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 67 893 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 17 893 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 50 000 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -218 974 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 682 999 zł w 2025 roku. • 824 049 zł w 2024 roku. • 501 935 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 69%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 941%.
Marża operacyjna wyniosła 44%.
Marża netto wyniosła 40%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 105.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Zormel wyniosły 17 893 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 682 999 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -16 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 17 893 zł w 2025 roku • 36 509 zł w 2024 roku • 27 214 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 4% w 2024 roku • 5% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Zormel wykazała przychody na poziomie 1 169 144 zł.
Organizacja zarobiła 517 089 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 46 705 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 470 384 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -43 416 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 46 705 zł w 2025 roku • 58 753 zł w 2024 roku • 2206 zł w 2023 roku
Organizacja Zormel wykazała zysk netto większy niż 79% organizacji z branży "Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 78 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-78
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−2 mies. 18 dni28-04-2025
2023
−2 mies. 24 dni22-04-2024
2022
−1 mies. 17 dni29-05-2023
2021
−7 mies. 10 dni09-03-2022
2020
−28 dni17-09-2021
2019
−4 mies. 9 dni08-06-2020
2018
−1 mies. 8 dni07-06-2019
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sadowska Ewa posiada 300
udziałów,
które stanowią
60.0% firmy.
Sadowski Piotr posiada 200
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Największym udziałowcem od 30.11.2009 jest Sadowska Ewa kontrolujący 60% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 11.01.2006 do 30.11.2009
była Sadowska Ewa kontrolująca 60% udziałów.