Organizacja Hamerlak osiągnęła 4 908 874 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 908 874 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 825 402 zł.
Zysk netto wyniósł 83 472 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -223 624 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 908 874 zł w 2025 roku. • 5 306 264 zł w 2024 roku. • 5 880 369 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -54 267 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 83 472 zł w 2025 roku. • 67 523 zł w 2024 roku. • 276 702 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hamerlak wynosi 6 157 436 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
834 721 zł a 13 605 143 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 441 548 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 157 436 zł w 2025 roku. • 6 346 209 zł w 2024 roku. • 7 694 411 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hamerlak wynosi 83 tys. zł.
EBITDA Hamerlak wynosi 229 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
55 856 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 83 472 zł w
2025 roku. • 67 728 zł w
2024 roku. • 276 756 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
44 262 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 229 175 zł w
2025 roku. • 105 235 zł w
2024 roku. • 314 263 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hamerlak mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hamerlak wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hamerlak wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Hamerlak charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hamerlak wynosi 298 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 732 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 732 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
13 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 298 tys. zł w 2025 roku. • 298 tys. zł w 2024 roku. • 330 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 42 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 732 tys. zł w 2025 roku. • 714 tys. zł w 2024 roku. • 760 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
528 569
zł.
Koszty operacyjne Hamerlak wyniosły
4 825 402
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-5050 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 528 569 zł w 2025 roku • 604 652 zł w 2024 roku • 693 766 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hamerlak wyniosła 3 787 481 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 478 813 zł.
a
ktywa trwałe to 1 308 668 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 787 481 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 386 195 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 401 286 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -93 422 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 787 481 zł w 2025 roku. • 3 868 421 zł w 2024 roku. • 4 377 195 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hamerlak wyniosły 386 195 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 787 481 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7109 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 386 195 zł w 2025 roku • 483 611 zł w 2024 roku • 820 720 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2025 roku • 13% w 2024 roku • 19% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Hamerlak wykazała przychody na poziomie 4 908 874 zł.
Organizacja zarobiła 83 472 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 83 472 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Hamerlak wykazała zysk netto większy niż 59% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 102 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-102
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−2 mies. 16 dni30-04-2025
2023
−2 mies. 16 dni30-04-2024
2022
−2 mies. 20 dni26-04-2023
2021
−5 mies. 21 dni27-04-2022
2020
−4 mies. 28 dni20-05-2021
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
2018
−2 mies. 17 dni29-04-2019
2017
−16 dni29-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki