SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI WOBEC OSÓB TRZECICH UPRAWNIONYM JEST WYŁĄCZNIE WSPÓLNIK, KTÓRY MA STATUS KOMPLEMENTARIUSZA, TJ. SPÓŁKA POD FIRMĄ: OSMOLICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W RYKACH.
Rezerwacje online noclegów|Gwarancja najniższej ceny|Obsługa klienta 24/7|Wiele metod płatności|Wsparcie w zakresie marketingu internetowego
OSMOLICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA to firma, która oferuje kompleksowe usługi związane z rezerwacją online, umożliwiające łatwe i szybko dokonanie rezerwacji noclegów. Specjalizuje się w sektorze turystycznym, zapewniając natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji oraz gwarancję najniższej ceny dla swoich klientów. Usługi tej organizacji obejmują szeroki zakres funkcjonalności, w tym różnotypowe metody płatności, które umożliwiają wygodne i bezpieczne transakcje online. OSMOLICE wyróżnia się także efektywnym systemem obsługi klienta, który dostępny jest 24/7, co znacząco podnosi komfort korzystania z jej usług. Przedsiębiorstwo podejmuje także działania w zakresie marketingu internetowego, co podkreśla jego dynamiczne podejście do atrakcyjności oferty. Dodatkowo, klienci mogą cieszyć się wsparciem w postaci dostosowań czy integracji, co może pozytywnie wpłynąć na dalsze zachowania zakupowe.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Osmolice osiągnęła 5 386 325 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 386 325 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 336 827 zł.
Zysk netto wyniósł 49 498 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 897 721 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 386 325 zł w 2025 roku. • 5 435 887 zł w 2024 roku. • 5 191 086 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 8250 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 49 498 zł w 2025 roku. • -534 021 zł w 2024 roku. • 437 922 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Osmolice wynosi 4 353 359 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
494 980 zł a 13 465 812 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 719 185 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 353 359 zł w 2025 roku. • 4 151 285 zł w 2024 roku. • 6 140 287 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Osmolice wynosi 240 tys. zł.
EBITDA Osmolice wynosi 329 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Osmolice wynosi 14 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
0 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 14 os. w 2025 roku. • 22 os. w 2024 roku. • 12 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Osmolice wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,243% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Osmolice wynosi 0,40%. To oznacza, że firma ma szansę 0,40% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,40% w 2025 roku. • 1,78% w 2024 roku. • 0,14% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Osmolice charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Osmolice wynosi 74 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 215 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 215 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 74 tys. zł w 2025 roku. • 32 tys. zł w 2024 roku. • 155 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 88 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 215 tys. zł w 2025 roku. • 217 tys. zł w 2024 roku. • 247 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
874 428
zł.
Koszty operacyjne Osmolice wyniosły
5 146 194
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
145 738 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 874 428 zł w 2025 roku • 983 892 zł w 2024 roku • 719 202 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17% w 2025 roku •
17% w 2024 roku •
16% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Osmolice wyniosła 2 757 800 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 639 631 zł.
a
ktywa trwałe to 1 118 169 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 757 800 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 005 155 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 752 645 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 154 160 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 757 800 zł w 2025 roku. • 3 818 702 zł w 2024 roku. • 3 589 331 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Osmolice wyniosły 2 005 155 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 757 800 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 37 219 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 005 155 zł w 2025 roku • 3 115 555 zł w 2024 roku • 2 352 163 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2025 roku • 82% w 2024 roku • 66% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Osmolice wykazała przychody na poziomie 5 386 325 zł.
Organizacja zarobiła 51 002 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1504 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 49 498 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 3% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 251 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1504 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 56 794 zł w 2023 roku
Organizacja Osmolice wykazała zysk netto większy niż 55% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 52% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 62% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 52% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 42 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-42
dni względem terminu
6
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−1 mies. 12 dni03-06-2025
2023
−12 dni03-07-2024
2022
−11 dni04-07-2023
2021
−1 mies. 13 dni02-09-2022
2020
−1 mies. 26 dni20-08-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki