Organizacja Firma Angre Aneta Masłyk osiągnęła 474 264 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 342 798 zł. Pozostałe przychody to 131 465 zł.
Całkowite koszty wyniosły 207 615 zł.
Zysk netto wyniósł 135 184 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -432 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 474 264 zł w 2025 roku. • 2 489 968 zł w 2024 roku. • 3 116 692 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 620 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 135 184 zł w 2025 roku. • -19 681 zł w 2024 roku. • 284 330 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Firma Angre Aneta Masłyk wynosi 2 614 070 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
711 396 zł a 9 371 515 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 201 558 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 614 070 zł w 2025 roku. • 3 300 989 zł w 2024 roku. • 5 084 135 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Firma Angre Aneta Masłyk wynosi 4 tys. zł.
EBITDA Firma Angre Aneta Masłyk wynosi 77 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
33 983 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3808 zł w
2025 roku. • -265 688 zł w
2024 roku. • 28 032 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
22 892 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 76 539 zł w
2025 roku. • -192 957 zł w
2024 roku. • 101 062 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Firma Angre Aneta Masłyk.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 7 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Firma Angre Aneta Masłyk wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Firma Angre Aneta Masłyk wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,026% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Firma Angre Aneta Masłyk charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Firma Angre Aneta Masłyk wynosi 119 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 469 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 469 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 119 tys. zł w 2025 roku. • 111 tys. zł w 2024 roku. • 159 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 469 tys. zł w 2025 roku. • 438 tys. zł w 2024 roku. • 498 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Firma Angre Aneta Masłyk wyniosły
338 990
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-96 289 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 418 356 zł w 2024 roku • 393 178 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
17% w 2024 roku •
14% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Firma Angre Aneta Masłyk wyniosła 2 610 088 zł.
a
ktywa obrotowe to 808 995 zł.
a
ktywa trwałe to 1 801 093 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 610 088 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 267 209 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 342 879 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -210 702 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 610 088 zł w 2025 roku. • 2 484 914 zł w 2024 roku. • 3 118 328 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 29%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Firma Angre Aneta Masłyk wyniosły 267 209 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 610 088 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -232 744 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 267 209 zł w 2025 roku • 296 901 zł w 2024 roku • 626 303 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2025 roku • 12% w 2024 roku • 20% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Firma Angre Aneta Masłyk wykazała przychody na poziomie 474 264 zł.
Organizacja zarobiła 135 184 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 135 184 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Firma Angre Aneta Masłyk wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 65 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-65
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
−1 mies. 16 dni30-05-2025
2023
−2 mies. 20 dni26-04-2024
2022
−1 mies. 3 dni12-06-2023
2021
−5 mies. 26 dni22-04-2022
2020
−3 mies. 11 dni06-07-2021
2019
−10 dni05-10-2020
2018
−1 mies. 12 dni03-06-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki