SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PREZES ZARZĄDU REPREZENTUJE OSP NA ZEWNĄTRZ I KIERUJE PRACAMI ZARZĄDU. UMOWY, PEŁNOMOCNICTWA I DOKUMENTY FINANSOWE PODPISUJE W IMIENIU OSP PREZES LUB WICEPREZES I SKARBNIK.
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie osiągnęła 24 088 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 24 088 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 35 330 000 zł.
Strata netto wyniosła 11 242 000 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 641 144 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 24 088 000 zł w 2024 roku. • 25 668 000 zł w 2022 roku. • 30 903 000 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2 248 400 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 242 000 zł w 2024 roku. • 1 806 000 zł w 2022 roku. • -457 000 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wynosi 25 017 417 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 60 220 000 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 882 633 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 25 017 417 zł w 2024 roku. • 38 355 000 zł w 2022 roku. • 35 112 250 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wynosi -11,24 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2024 roku. • 2,83% w 2022 roku. • 2,81% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wynosi 0,31%. To oznacza, że firma ma szansę 0,31% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,058% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,31% w 2024 roku. • 0,02% w 2022 roku. • 0,20% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wynosi 720 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,18 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4,18 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
142 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 720 tys. zł w 2024 roku. • 2,07 mln zł w 2022 roku. • 2,12 mln zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,18 mln zł w 2024 roku. • 6,54 mln zł w 2022 roku. • 6,77 mln zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wyniosły
35 330 000
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wyniosła 11 945 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 945 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 945 000 zł.
f
undusz własny to 11 945 000 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 384 716 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 11 945 000 zł w 2024 roku. • 18 692 000 zł w 2022 roku. • 19 347 000 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -94%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -94%.
Marża operacyjna wyniosła -47%.
Marża netto wyniosła -47%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 945 000 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2024 roku • 0% w 2022 roku • 0% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wykazała przychody na poziomie 24 088 000 zł.
Organizacja zarobiła -11 242 000 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -11 242 000 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Pawłowie wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 76% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 546 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 133 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+546
dni względem terminu
0
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+4 mies. 13 dni25-11-2025
2020
+4 mies. 27 dni09-12-2024
2022
+17 mies. 3 dni09-12-2024
2021
+26 mies. 6 dni09-12-2024
2020
+38 mies. 11 dni09-12-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki