SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO PREZES ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISÓW W IMIENIU SPÓŁKI SAMODZIELNIE I JEDNOOSOBOWO, NATOMIAST POZOSTALI CZŁONKOWIE ZARZĄDU ( W TYM WICEPREZES ZARZĄDU) UPRAWNIENI SĄ DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISÓW W IMIENIU SPÓŁKI ŁĄCZNIE Z INNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB Z PREZESEM ZARZĄDU LUB Z PROKURENTEM.
Organizacja Ambra Development osiągnęła 4 481 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 23 000 zł. Pozostałe przychody to 4 458 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły -2 846 000 zł.
Zysk netto wyniósł 2 869 000 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 610 571 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 481 000 zł w 2024 roku. • 131 000 zł w 2023 roku. • 196 000 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 483 429 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 869 000 zł w 2024 roku. • -570 000 zł w 2023 roku. • -466 000 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ambra Development wynosi 22 672 083 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
6 721 500 zł a 43 780 000 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 219 155 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 22 672 083 zł w 2024 roku. • 87 333 zł w 2023 roku. • 130 667 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Ambra Development mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ambra Development wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ambra Development wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,111% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2024 roku. • 2,29% w 2023 roku. • 1,33% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Ambra Development charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ambra Development wynosi 666 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,19 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,19 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
95 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 666 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,19 mln zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
70 000
zł.
Koszty operacyjne Ambra Development wyniosły
478 000
zł.
Wynagrodzenia stanowią
15%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
10 000 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 70 000 zł w 2024 roku • 13 000 zł w 2023 roku • 5000 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
15% w 2024 roku •
6% w 2023 roku •
3% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ambra Development wyniosła 11 419 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 814 000 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 7 605 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 419 000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 10 945 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 474 000 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 629 714 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 11 419 000 zł w 2024 roku. • 7 186 000 zł w 2023 roku. • 7 246 000 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 25%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 26%.
Marża operacyjna wyniosła -1,978%.
Marża netto wyniosła 64%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -283.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 44.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ambra Development wyniosły 474 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 419 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 045 286 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 474 000 zł w 2024 roku • 9 384 000 zł w 2023 roku • 8 889 000 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 15.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2024 roku • 131% w 2023 roku • 123% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ambra Development wykazała przychody na poziomie 4 481 000 zł.
Organizacja zarobiła 2 869 000 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 869 000 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Ambra Development wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 81% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 18% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 72 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 4 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+72
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−4 dni11-07-2025
2023
+1 dni16-07-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−1 dni14-10-2020
2018
+4 dni19-07-2019
2017
+19 mies.05-02-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wfg posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Montluc Holdings Limited posiada 2950
udziałów,
które stanowią
42.4% firmy.
Największym udziałowcem od 23.02.2026 jest Montluc Holdings Limited kontrolujący 42% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 25.04.2024 do 23.02.2026
był Montluc Holdings Limited kontrolując 42% udziałów.
W okresie od 02.04.2015 do 25.04.2024 najwięcej udziałów posiadał Paź Michał. Jego udziały w tym czasie wynosiły 98%.