Organizacja Produkcyjno Usługowo Stawex osiągnęła 4 041 685 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 041 685 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 014 145 zł.
Zysk netto wyniósł 27 540 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1190 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 041 685 zł w 2025 roku. • 3 990 030 zł w 2024 roku. • 4 039 306 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
188 474 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 27 540 zł w 2025 roku. • -430 713 zł w 2024 roku. • -349 409 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 2 669 805 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
226 571 zł a 8 312 780 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
37 246 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 669 805 zł w
2025 roku. • 2 561 872 zł w
2024 roku. • 2 595 314 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 29 tys. zł.
EBITDA Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 167 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
188 168 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 28 681 zł w
2025 roku. • -427 128 zł w
2024 roku. • -347 656 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
187 087 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 166 819 zł w
2025 roku. • -273 508 zł w
2024 roku. • -207 354 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 4 osoby.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 3 września 2025 (MSiG nr 170/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1108517. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO
USŁUGOWO HANDLOWE „STAWEX” STANISŁAW
I WERONIKA KRZEŚNIAK SPÓŁKA JAWNA. KRS
0000016404. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.06.2001.
[RDF/782330/25/616]
MSiG 170/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 137. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO
USŁUGOWO HANDLOWE „STAWEX” STANISŁAW
I WERONIKA KRZEŚNIAK SPÓŁKA JAWNA. KRS
0000016404. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.06.2001.
[RDF/690726/24/276]
MSiG 1/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
Sygn. sprawy: RDF/690726/24/276Nr ogłoszenia: 137
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
W dniu 17.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.12.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 136. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO
USŁUGOWO HANDLOWE „STAWEX” STANISŁAW
I WERONIKA KRZEŚNIAK SPÓŁKA JAWNA. KRS
0000016404. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.06.2001.
[RDF/690725/24/950]
MSiG 1/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
Sygn. sprawy: RDF/690725/24/950Nr ogłoszenia: 136
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
W dniu 17.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.12.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1251537. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO
USŁUGOWO HANDLOWE „STAWEX” STANISŁAW
I WERONIKA KRZEŚNIAK SPÓŁKA JAWNA. KRS
0000016404. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.06.2001.
[LU.VI NS-REJ.KRS/28096/22/885]
MSiG 244/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 05.12.2022 okres
OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 1 1. data złożenia
05.12.2022 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 496944. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO
USŁUGOWO HANDLOWE „STAWEX” STANISŁAW
I WERONIKA KRZEŚNIAK SPÓŁKA JAWNA. KRS
0000016404. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 28.06.2001.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/17798/20/310]
MSiG 169/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 09.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019 1 3. OD 01.01.2019 DO
31.12.2019
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Produkcyjno Usługowo Stawex nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 4,57%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,995% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 4,57% w 2025 roku. • 4,31% w 2024 roku. • 6,6% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno Usługowo Stawex charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 162 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 162 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku. • 41 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 162 tys. zł w 2025 roku. • 160 tys. zł w 2024 roku. • 198 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
478 618
zł.
Koszty operacyjne Produkcyjno Usługowo Stawex wyniosły
4 013 004
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
18 853 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 478 618 zł w 2025 roku • 449 785 zł w 2024 roku • 440 911 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11,9% w 2025 roku •
10,2% w 2024 roku •
10,1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno Usługowo Stawex wyniosła 4 459 937 zł.
a
ktywa trwałe to 1 530 364 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 929 574 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 459 937 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 587 389 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 872 549 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 194 103 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 201 586 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 4 459 937 zł sumy bilansowej i 587 389 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 4 191 361 zł sumy bilansowej i 559 849 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 4 071 731 zł sumy bilansowej i 990 562 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,62%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4,69%.
Marża operacyjna wyniosła 0,71%.
Marża netto wyniosła 0,68%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Produkcyjno Usługowo Stawex wyniosły 3 872 549 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 459 937 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 86,8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 395 690 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 872 549 zł w 2025 roku • 3 631 512 zł w 2024 roku • 3 081 170 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
5,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 87% w 2025 roku • 87% w 2024 roku • 76% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 0,76 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,02 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (2 929 574 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (3 872 549 zł) o 942 975 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
2,9 mln zł
3,9 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 32 tys. zł należności i inne: 32 tys. zł zapasy do sprzedania: 2,9 mln zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,76 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
0,76
płynność bieżąca
0,02
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,04 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,76 w 2025 roku • 0,69 w 2024 roku • 0,68 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex wynosi 3 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 86 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 89 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -83 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -86 dni.
Rotacja zapasów wynosi 259 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 31 917 zł, z czego 31 917 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-83 dni
firma płaci dostawcom 83 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 3 dni
86 dni
bez amortyzacji89 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 86 dniach
Rotacja zapasów259 dni
towar leży w magazynie 259 dni, zanim firma go sprzeda
259 dni
Należności handlowe32 tys. zł
klienci są winni firmie 32 tys. zł
do 12 miesięcy32 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 3 dni w 2025 roku • 16 dni w 2024 roku • 3 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex wynoszą 3 994 515 zł.
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 2 620 602 zł, czyli 66% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 402 938 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 392 211 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem4 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów2,6 mln zł · 66%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)403 tys. zł · 10%
Zużycie materiałów i energii392 tys. zł · 10%
Usługi obce219 tys. zł · 5%
Amortyzacja138 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty126 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia76 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe20 tys. zł · <1%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 4 mln zł w 2025 roku • 4,4 mln zł w 2024 roku • 4,4 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Produkcyjno Usługowo Stawex wykazała przychody na poziomie 4 041 685 zł.
Organizacja Produkcyjno Usługowo Stawex wykazała zysk netto większy niż 37% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,07%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 37% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 82% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,07%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:4 041 183,29
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów159 133,69
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów3 882 049,60
B. Koszty działalności operacyjnej3 994 514,60
I. Amortyzacja138 138,55
II. Zużycie materiałów i energii392 210,76
III. Usługi obce218 635,74
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)125 982,65
V. Wynagrodzenia402 938,24
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)75 679,56
VII. Pozostałe koszty rodzajowe20 327,40
VIII. Wartość sprzedanych towarów2 620 601,70
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)46 668,69
D. Pozostałe przychody operacyjne501,87
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne501,87
E. Pozostałe koszty operacyjne18 489,89
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne18 489,89
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)28 680,67
G. Przychody finansowe0,05
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,05
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe1 140,96
I. Odsetki, w tym: (+1)1 140,91
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,05
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)27 539,76
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)27 539,76
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Produkcyjno Usługowo Stawex składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 157 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 9 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+157
dni względem terminu
3
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−9 dni06-07-2026
2024
w terminie15-07-2025
2023
+5 mies. 5 dni17-12-2024
2022
+17 mies. 11 dni17-12-2024
2021
+2 mies. 20 dni03-01-2023
2020
+14 mies. 25 dni03-01-2023
2019
−3 mies.17-07-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie