KA-MA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001205003 NIP 5273192751 REGON 543240181

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
152 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
131 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
5 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
112 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
ALEJA JANA PAWŁA II, 27
Kod pocztowy
00-861
Rejestracja
2025-11-13
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja ka-ma Group osiągnęła 131 470 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 131 470 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 126 396 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 5074 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 131 470 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 5074 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji ka-ma Group wynosi 111 571 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 7299 zł a 317 499 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 111 571 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT ka-ma Group wynosi 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 5576 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji ka-ma Group.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 25 listopada 2025 (MSiG nr 228/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1445285. KA-MA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001205003. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13.11.2025. [WA.XIII NS-REJ.KRS/64324/25/892]
    MSiG 228/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/64324/25/892 Nr ogłoszenia: 1445285
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.11.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. KA-MA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJA JANA PAWŁA II nr domu 27 kod pocztowy 00-861 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 3. Oddziały 1 1. KA-MA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ 2. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat WADOWICKI gmina ANDRYCHÓW miejscowość ANDRYCHÓW 3. miejscowość ANDRYCHÓW ulica UL. KRAKOWSKA nr domu 41 kod pocztowy 34-120 poczta ANDRYCHÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 10.11.2025 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MAZGAJ 2. KATARZYNA 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500 ZŁ 6. NIE 2 1. TOMCZYK 2. BARBARA 3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1500 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MAZGAJ 2. KATARZYNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. TOMCZYK 2. BARBARA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 42 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA 1 2. 14 22 Z PRODUKCJA BIELIZNY 2 2. 14 21 PRODUKCJA ODZIEŻY WIERZCHNIEJ 3 2. 14 10 Z PRODUKCJA ODZIEŻY DZIANEJ 4 2. 14 29 Z PRODUKCJA POZOSTAŁEJ ODZIEŻY I DODATKÓW DO ODZIEŻY, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 5 2. 46 16 Z DZIAi ŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ HURTOWĄ WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY, WYROBÓW FUTRZARSKICH, OBUWIA I ARTYKUŁÓW SKÓRZANYCH 6 2. 46 36 Z SPRZEDAŻ HURTOWA CUKRU, CZEKOLADY I WYROBÓW CUKIERNICZYCH 7 2. 46 48 Z SPRZEDAŻ HURTOWA X V. W P I S Y D ZEGARKÓW I BIŻUTERII 8 2. 47 71 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY 9 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
ka-ma Group nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji ka-ma Group wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,680% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,81% w 2025 roku.
• 0,13% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
ka-ma Group charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla ka-ma Group wynosi 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 836 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 836 zł a 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 3 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 836 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 5 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów ka-ma Group wyniosła 152 116 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 152 116 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 152 116 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 10 074 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 142 042 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 152 116 zł sumy bilansowej i 10 074 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3,34%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 50,37%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 4,24%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 3,86%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania ka-ma Group wyniosły 142 042 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 152 116 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 93,4%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 142 042 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 93% w 2025 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji ka-ma Group wynosi 1,07 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,07 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,48, czyli same środki pieniężne pokrywają 48% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (152 116 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (142 042 zł) o 10 074 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,07 w 2025 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji ka-ma Group wynosi 31 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 55 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -23 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 84 195 zł, z czego 84 195 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 31 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji ka-ma Group wynoszą 125 894 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 125 159 zł, czyli 99% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 735 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 126 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja ka-ma Group wykazała przychody na poziomie 131 470 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 5576 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 502 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5074 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 502 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja ka-ma Group wykazała zysk netto większy niż 49% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 24% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 56% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 12 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 131 470,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 131 470,00
B. Koszty działalności operacyjnej 125 894,38
II. Zużycie materiałów i energii 125 159,23
III. Usługi obce 735,15
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 5 575,62
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,40
IV. Inne przychody operacyjne 0,40
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 5 576,02
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 5 576,02
J. Podatek dochodowy 502,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 5 074,02

Pełne sprawozdania finansowe organizacji ka-ma Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 8 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Mazgaj Katarzyna posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Tomczyk Barbara posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 13.11.2025 jest Mazgaj Katarzyna kontrolująca 70% udziałów.

Reprezentacja