SAMSARA INDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001173658 NIP 7543378976 REGON 541761645

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
201 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
783 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
34 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
763 tys.
zł
Info
Województwo
OPOLSKIE
Miejscowość
OPOLE
Adres
UL. KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, 5
Kod pocztowy
45-712
Rejestracja
2025-05-20
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Samsara India osiągnęła 783 083 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 783 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 749 429 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 33 654 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 783 083 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 33 654 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Samsara India wynosi 762 980 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 113 407 zł a 1 936 549 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 762 980 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Samsara India wynosi 42 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Samsara India wynosi 42 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 42 472 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 42 472 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Samsara India.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 29 maja 2025 (MSiG nr 103/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 431614. SAMSARA INDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001173658. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.05.2025. [OP.VIII NS-REJ.KRS/2154/25/469]
    MSiG 103/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: OP.VIII NS-REJ.KRS/2154/25/469 Nr ogłoszenia: 431614
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 20.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SAMSARA INDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres po miotu 1. kraj POLSKA województwo OPOLSKIE powiat OPOLE gmina OPOLE miejscowość OPOLE 2. miejscowość OPOLE ulica UL. KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO nr domu 5 nr lokalu 1 kod pocztowy 45-712 poczta OPOLE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 11.10.2024R. ZASTĘPCA NOTARIALNY JAKUB KOBLUK, ZASTĘPCA NOTARIALNY NOTARIUSZ RENATY PALEJ, KN. W OPOLU, REP. A NR 12072/2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE PRZEDSIĘBIORCY BĘDĄCEGO OSOBĄ FIZYCZNĄ WYKONUJĄCĄ WE WŁASNYM IMIENIU DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W JEDNOOSOBOWĄ SPÓŁKĘ KAPITAŁOWĄ 2. 11.10.2024, 11.10.2024, DZIAŁAJĄC NA PODSTAWIE ART. 584(9) KODEKSU SPÓŁEK HANDLOWYCH, PATRYCJA MACKIEL - PRZEDSIĘBIORCA WYKONUJĄCY WE WŁASNYM IMIENIU DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ: „SAMSARA” PATRYCJA MACKIEL ZE STAŁYM MIEJSCEM WYKONYWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W OPOLU (45- 712 OPOLE, UL. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO NR 5/1, NIP 9910532750, REGON 385717366) („PRZEDSIĘBIORCA PRZEKSZTAŁCANY”), ZŁOŻYŁA NASTĘPUJĄCE OŚWIADCZENIE: PRZEDSIĘBIORCA PRZEKSZTAŁCANY PRZEKSZTAŁCA PROWADZONĄ PRZEZ SIEBIE JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KTÓRA BĘDZIE DZIAŁAĆ POD FIRMĄ: SAMSARA INDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W OPOLU („SPÓŁKA PRZEKSZTAŁCONA”);- ZGODNIE Z ART. 5843 KODEKSU SPÓŁEK HANDLOWYCH PRZEZ OKRES CO NAJMNIEJ ROKU OD DNIA ZAREJESTROWANIA SPÓŁKA PRZEKSZTAŁCONA BĘDZIE DZIAŁAĆ POD FIRMĄ OKREŚLONĄ W PKT 1 POWYŻEJ Z DODATKIEM W NAWIASIE: DAWNIEJ „SAMSARA” PATRYCJA MACKIEL. NIP 9910532750 REGON 38571736600000 PRub. Podmioty, z których powstała spółka 1 1. „SAMSARA” PATRYCJA MACKIEL, PRZEDSIĘBIORCA BĘDĄCY OSOBĄ FIZYCZNĄ WYKONUJĄCĄ WE WŁASNYM IMIENIU DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ 2. POLSKA, Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MACKIEL 2. PATRYCJA KATARZYNA 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ PRub. Informacja o wniesien aportu 1 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MEHTA 2. DEVKI RAJENDRABHAI 3. [ukryto] 5. PREZES 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 11 Z RESTAURACJE 1 2. 96 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 2. 90 31 DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW KULTURALNYCH 3 2. 90 20 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 4 2. 56 30 Z PODAWANIE NAPOJÓW 5 2. 56 21 Z OKAZJONALNE PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O ZEWNĘTRZNYCH (KATERING OKAZJONALNY) 6 2. 47 12 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA 7 2. 47 51 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Samsara India nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Samsara India wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,150% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,26% w 2025 roku.
• 0,41% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Samsara India charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Samsara India wynosi 25 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 54 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 54 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 25 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 6 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 54 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 365 117 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Samsara India wyniosły 740 611 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 49,3% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 365 117 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 49,3% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Samsara India wyniosła 200 731 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 200 731 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 200 731 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 152 861 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 47 870 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 188 979 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 200 731 zł sumy bilansowej i 152 861 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 11 752 zł w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16,77%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 22,02%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 5,42%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 4,3%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Samsara India wyniosły 47 870 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 200 731 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23,8%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36 118 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 47 870 zł w 2025 roku
• 11 752 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 76 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 24% w 2025 roku
• 100% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Samsara India ma 47 870 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 38 740 zł (81%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: pracownikom 7175 zł (15%), państwu 1955 zł (4%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 81% (w 2024 największa część, 100%, była bez podziału na wierzycieli).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Samsara India wynosi 4,19 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,84 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 2,6 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,25 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (200 731 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (47 870 zł) o 152 861 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 4,19 w 2025 roku
• 1 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Samsara India nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 124 489 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 47 870 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2024, 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2025: bez długu, gotówka 124 tys. zł
• 2024: bez długu, gotówka 2 tys. zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: bez kosztów odsetek
• 2024: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Samsara India wynosi 6 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 12 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -6 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 5 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 19 710 zł, z czego 19 710 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 6 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Samsara India wynoszą 736 422 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 338 157 zł, czyli 46% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 232 029 zł, czyli 32% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 132 805 zł, czyli 18% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 736 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Samsara India wykazała przychody na poziomie 783 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 42 472 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 8818 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 33 654 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 20,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 8818 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Samsara India wykazała zysk netto większy niż 60% organizacji z branży "Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 46% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 41% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 783 067,60
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 783 067,60
B. Koszty działalności operacyjnej 736 421,90
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 232 028,57
III. Usługi obce 132 804,59
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 350,00
V. Wynagrodzenia 338 157,23
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 26 959,67
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 6 121,84
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 46 645,70
D. Pozostałe przychody operacyjne 15,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 15,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 4 188,95
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 4 188,95
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 42 471,75
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 42 471,75
J. Podatek dochodowy 8 818,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 33 653,75

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Samsara India składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 34 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 mies. 4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Mehta Devki posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Machhi Chirag posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 06.05.2026 jest Mehta Devki kontrolujący 70% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 20.05.2025 do 06.05.2026 najwięcej udziałów posiadała Mackiel Patrycja (100%).

Reprezentacja