Organizacja Supra osiągnęła 3 824 146 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 824 146 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 315 172 zł.
Zysk netto wyniósł 508 974 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 824 146 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 824 146 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 508 974 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 508 974 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Supra wynosi 4 970 806 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
385 480 zł a 9 560 365 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 970 806 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 970 806 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Supra wynosi 575 tys. zł.
EBITDA Supra wynosi 575 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Supra wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,450% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Supra wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Supra charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Supra wynosi 123 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 86 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 180 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 86 tys. zł a 180 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 123 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 123 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 86 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 180 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
79 459
zł.
Koszty operacyjne Supra wyniosły
3 248 930
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
79 459 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 79 459 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Supra wyniosła 934 987 zł.
a
ktywa obrotowe to 934 987 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 934 987 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 421 013 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 513 974 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 934 987 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 934 987 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 54%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 99%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 54 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 99 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Supra wyniosły 421 013 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 934 987 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 45%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 421 013 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 421 013 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 45% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Supra wykazała przychody na poziomie 3 824 146 zł.
Organizacja zarobiła 561 459 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 52 485 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 508 974 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 52 485 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 52 485 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku