Organizacja Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego osiągnęła 84 497 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 84 497 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8150 zł.
Zysk netto wyniósł 76 347 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 84 497 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 84 497 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 76 347 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 76 347 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wynosi 422 731 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
61 010 zł a 1 068 860 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 422 731 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 422 731 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wynosi 84 tys. zł.
EBITDA Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wynosi 84 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 28 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 13 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 13 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wyniosły
599
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wyniosła 108 346 zł.
a
ktywa obrotowe to 108 346 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 108 346 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 999 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 81 347 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 108 346 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 108 346 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 70%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 94%.
Marża operacyjna wyniosła 99%.
Marża netto wyniosła 90%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 70 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 94 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 99 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 90 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wyniosły 26 999 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 108 346 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 26 999 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 26 999 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wykazała przychody na poziomie 84 497 zł.
Organizacja zarobiła 83 898 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7551 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 76 347 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 7551 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7551 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Rutpoż Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego wykazała zysk netto większy niż 63% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji elektrycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 25% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 29% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 44 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 44 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-44
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 14 dni01-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rutecki Konrad posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.12.2024 jest Rutecki Konrad kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.05.2024 do 13.12.2024
był Grupa Ath kontrolując 100% udziałów.