Organizacja Salgat Studio osiągnęła 977 498 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 977 498 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 736 616 zł.
Zysk netto wyniósł 240 882 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 977 498 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 977 498 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 240 882 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 240 882 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Salgat Studio wynosi 1 799 605 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
184 412 zł a 3 372 348 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 799 605 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 799 605 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Salgat Studio wynosi 265 tys. zł.
EBITDA Salgat Studio wynosi 265 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Salgat Studio mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Salgat Studio wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Salgat Studio wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Salgat Studio charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Salgat Studio wynosi 49 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 29 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 86 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 29 tys. zł a 86 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 49 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 49 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 29 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 86 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
289 661
zł.
Koszty operacyjne Salgat Studio wyniosły
712 749
zł.
Wynagrodzenia stanowią
41%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
289 661 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 289 661 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
40.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
41% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Salgat Studio wyniosła 295 593 zł.
a
ktywa obrotowe to 295 593 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 295 593 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 49 711 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 245 882 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 295 593 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 295 593 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 81%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 98%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 25%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 81 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 98 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Salgat Studio wyniosły 49 711 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 295 593 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 49 711 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 49 711 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Salgat Studio wykazała przychody na poziomie 977 498 zł.
Organizacja zarobiła 264 749 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 23 867 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 240 882 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 23 867 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 23 867 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Salgat Studio wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 59% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 26% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 23% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 1 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-1
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 dni14-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Czarniecki Kamil posiada 80
udziałów,
które stanowią
80.0% firmy.
Opozda Anna posiada 20
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Największym udziałowcem od 08.05.2026 jest Czarniecki Kamil kontrolujący 80% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.03.2026 do 08.05.2026
był Czarniecki Kamil kontrolując 20% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 31.01.2024 do 18.03.2026: • Głódź Michał (50% udziałów) • Czarniecki Kamil (50% udziałów)