Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Wolf Tactical wynosi 752 885 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
145 915 zł a 1 579 744 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
367 692 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 752 885 zł w
2025 roku. • 1 120 576 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Wolf Tactical wynosi 51 tys. zł.
EBITDA Wolf Tactical wynosi 51 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
106 663 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 51 202 zł w
2025 roku. • 157 865 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
106 663 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 51 202 zł w
2025 roku. • 157 865 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Wolf Tactical.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Wolf Tactical.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 sierpnia 2025 (MSiG nr 164/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1021952. WOLF TACTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001080467. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.01.2024.
[RDF/778989/25/7]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1021951. WOLF TACTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001080467. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.01.2024.
[RDF/778989/25/606]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 37614. WOLF TACTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001080467. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.01.2024.
[LU.VI NS-REJ.KRS/846/24/512]
MSiG 15/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 10.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. WOLF TACTICAL
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat
ZAMOŚĆ gmina ZAMOŚĆ miejscowość ZAMOŚĆ
2. miejscowość ZAMOŚĆ ulica UL. MARSZAŁKA J.
PIŁSUDSKIEGO nr domu 53 kod pocztowy 22-400
poczta ZAMOŚĆ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 09.01.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DUDEK 2. JAN JAKUB
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE 2 1. MAGDZIAK 2. KONRAD 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. DUDEK 2. JAN JAKUB 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. MAGDZIAK 2. KONRAD
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 71
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
1 2. 47 72 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OBUWIA
I WYROBÓW SKÓRZANYCH PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 47
91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA
PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB
L- INTERNET 3 2. 85 51 Z POZASZKOLNE FORMY
EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 4 2. 85 59 B POZOSTAŁE
POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 5 2. 46 42 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA 6 2. 14 19 Z PRODUKCJA POZOSTAŁEJ ODZIEŻY I DODATKÓW DO
ODZIEŻY 7 2. 14 13 Z PRODUKCJA POZOSTAŁEJ
ODZIEŻY WIERZCHNIEJ 8 2. 14 12 Z PRODUKCJA
ODZIEŻY ROBOCZEJ 9 2. 17 29 Z PRODUKCJA
POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z PAPIERU I TEKTURY
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Wolf Tactical w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Wolf Tactical wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,52% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Wolf Tactical charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Wolf Tactical wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 68 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 68 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 2 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 30 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 21 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 68 tys. zł w 2025 roku. • 51 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
41 901 zł.
Koszty operacyjne Wolf Tactical wyniosły
582 954 zł.
Wynagrodzenia stanowią
7,2%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 41 901 zł w 2025 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7,2% w 2025 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Wolf Tactical wyniosła 202 596 zł.
Aktywa obrotowe to 202 596 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 202 596 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 195 249 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7347 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 27 861 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 46 592 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 202 596 zł sumy bilansowej i 195 249 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 230 457 zł sumy bilansowej i 148 657 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 23%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23,86%.
Marża operacyjna wyniosła 8,07%.
Marża netto wyniosła 7,35%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
39 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
73 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
15 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
14 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Wolf Tactical wyniosły 7347 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 202 596 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 74 453 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7347 zł w 2025 roku • 81 800 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
31 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2025 roku • 35% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Wolf Tactical ma 7347 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 4700 zł (64%).
Poza tym: dostawcom 86 zł (1%).
Pozostali, 2560 zł (35%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
7 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
64%
35%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
86 zł
1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
5 tys. zł
64%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
3 tys. zł
35%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 64% (w 2024: 52%).
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Wolf Tactical wynosi 27,58 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 6,53 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 4,37 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,66 miesiąca.
Aktywa obrotowe (202 596 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (7347 zł) o 195 249 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
203 tys. zł
7 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka (tylko kasa i rachunki): 32 tys. zł należności i inne: 16 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 155 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 27,58 zł, z czego 4,37 zł w gotówce.
27,58
płynność bieżąca
6,53
płynność szybka
4,37
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 27,58 w 2025 roku • 5,78 w 2024 roku
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji Wolf Tactical od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 4700 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 32 125 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)5 tys. zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)32 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Wolf Tactical wynosi 4 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0,1 dnia - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 4 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 89 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 7157 zł, z czego 7157 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza4 dni
firma płaci dostawcom 4 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
4 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 4 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 0,1 dnia
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 4 dni w 2025 roku • 30 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Wolf Tactical wynoszą 582 199 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 48 259 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 47 081 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 41 901 zł, czyli 7% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej582 tys. zł
Zużycie materiałów i energii48 tys. zł · 8%
Usługi obce47 tys. zł · 8%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)42 tys. zł · 7%
Amortyzacja0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 582 tys. zł w 2025 roku • 532 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Wolf Tactical wykazała przychody na poziomie 634 156 zł.
Organizacja zarobiła 51 200 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4608 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 46 592 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
9600 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4608 zł w 2025 roku • 14 208 zł w 2024 roku
Organizacja Wolf Tactical wykazała zysk netto większy niż 72% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 42% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 10% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2025 wynosił poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi634 106,79
I. Przychody netto ze sprzedaży634 106,79
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej582 198,51
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii48 258,70
III. Usługi obce47 080,71
IV. Wynagrodzenia41 900,50
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)444 958,60
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)51 908,28
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:49,08
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:755,44
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:1,99
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)51 199,93
I. Podatek dochodowy4 608,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)46 591,93
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Wolf Tactical składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dzień przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-1
dzień względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 dni13-07-2026
2024
−1 dzień14-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Dudek Jan posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Magdziak Konrad posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 20.08.2026) są: • Magdziak Konrad (50% udziałów) • Dudek Jan (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 10.01.2024 do 20.08.2026: • Magdziak Konrad (50% udziałów) • Dudek Jan (50% udziałów)